0 грн
Зробити замовленняЛюдині в лікарні або санаторії лікар призначає лікувальну дієту, називається вона «стіл № такий». Виключаючи, або додаючи певні продукти харчування в раціон пацієнта, легше досягти повного одужання, не посилюючи гострого стану. Це ж правило діє і по відношенню до домашніх вихованців. Вони, як і їхні господарі, є те, що їдять собаки. Здорові особини цілком пристойно почуваються, їдять продукти з комерційних упаковок або споживаючи приготовлену людиною їжу. Коли ж стан здоровʼя вихованця похитнувся або він захворів, тоді варто переглянути звичну дієту, і в цьому допоможе спеціальний продукт – лікувальний корм для собак.
Самолікування до добра не доведе, для цього є лікувальні корми для собак.
Ветеринари призначають терапевтичний курс, вони ж визначають, чи потрібно давати спеціальну дієту людині, яка прихворіла, і якого саме виробника. На ринку не так багато компаній випускає корми-парафармацевтики. Викликано це тим, що для розробки лікарського харчування потрібно бути фахівцем не лише з конкретної хвороби, а й кулінаром, знати особливості різних порід собак, їх смакові звички та уподобання.
Не всі зоо-компанії можуть собі дозволити медичні наукові розробки та утримання у штаті високооплачуваних вузьких фахівців. Ось чому на лікувальний корм для собак ціни тримаються на високому рівні, а ефект від застосування дієти можна порівняти з серйозним курсом лікування.
Господарю тварини не варто самостійно вирішувати, чи потрібно давати спеціальну дієту вихованцю. Тільки лікар може визначити причину та вибрати метод лікування. У терапевтичні корми виробники додають не лише вітаміни та мінерали, а й лікувальні трави, антибіотики. При постійному застосуванні ліки можуть бути порятунком, але якщо немає розпоряджень, тоді вони стають отрутою.
Дозування на лікувальний сухий корм для собак
Звичайному заводчику легко і просто давати звичайні сухі корми – виробники вказують дозування на звороті упаковки, постачають товари мірними ємностями. Здавалося б, немає нічого складного в тому, щоб самостійно визначити, скільки сухих кульок видаватиме Шарику при, скажімо, патології нирок.
На відміну від псевдо-лікувальних кормів, які даються при схильності, наприклад, до алергії і є в широкому продажу без рекомендацій і призначень ветеринара, спеціалізовані корми поєднуються часто з прийомом лікарських препаратів - уколів, крапельниць і таблеток. Самостійність та самодіяльність призведе до того, що доза лікарського засобу буде перевищена і піде вже не на користь, а на шкоду.
Якщо собака схильна до повноти, то сміливо можна давати дієту для схуднення, в ній менше калорій та вуглеводів, більше білка – шкоди від такої дієти не буде жодної. У тому випадку, коли вихованець страждає від артриту, у нього часті запори або діарея, він страждає проблемами із ШКТ, тоді купити лікувальний корм для собак не просто «можна», але й потрібно, але знову ж таки – після консультації у ветклініці.
Які на лікувальні корми для собак відгуки в Інтернеті
Усі собаки індивідуальні. Якщо ви прочитали про те, що «моєму собаці допоміг продукт від виробника № під назвою №», не варто відразу замовляти в інтернет-магазині цей товар. Не факт, що він допоможе вашому вихованцю.
Спеціалізовані корми – це не масова продукція, зібрати вагомі думки проблематично. Покладайтеся лише на репутацію ветеринарного лікаря і довіряйте здоровʼя собаки перевіреним торговим точкам, де немає реплік товарів відомих виробників, і продавець не наполягає на тому, що «сусідському собаці корм допоміг при болях у спині, і вам допоможе, беріть, не пошкодуєте».