0
0
Banner 3
Banner 4
Banner 1
Banner 2
Найкращі пропозиції
Новинки
Відгуки
Віра
Віра
29.09.2023
Натуральна олія лосося для кішок та собак DogsRogs (Здоров'я суглобів та імунної реакції, блиск вовни)
Натуральна олія лосося для кішок та собак DogsRogs (Здоров'я суглобів та імунної реакції, блиск вовни)
Чудова, чиста олія! Ідеальна ціна і якість. Наприклад бріт на багато дорожча, а якість таж сама...
Андрій
Андрій
29.09.2023
Корм фасований у вигляді пластівців для всіх тропічних акваріумних риб Sera Vipan Nature (Сера Віпан) 100 г.
Корм фасований у вигляді пластівців для всіх тропічних акваріумних риб Sera Vipan Nature (Сера Віпан) 100 г.
Добре коли є можливість купити такий корм, як сера. Довгий час його не було в Україні. Не бруднить воду в акваріумі. ..
Виктор
Виктор
28.09.2023
Плаваючий скіммер для ставка SunSun CSP-2500
Плаваючий скіммер для ставка SunSun CSP-2500
Отстойный аппарат, не советую его. То ли слабоватый насос, то ли что то другое, но фонтанчик у него не работает, а сам проток воды через данный скиммер ну очень слабый. По этому подумайте прежде чем его покупать...
Юрий
Юрий
29.11.2021
LED світильник Xilong Т4-60Е біло-синьо-рожевий 5.2 Вт
LED світильник Xilong Т4-60Е біло-синьо-рожевий 5.2 Вт
Покупал у Вас люминесцентные лампы для аквариума т5 в прошлом году. Необходимо заменить на новые, но не могу их найти на сайте. Подскажите пожалуйста их что сняли с производства?..

Економити гроші і не марнувати час – про це мріє кожна людина. В офлайн магазинах «за недорого» збувають товар або той, у якого добігає кінця термін придатності. На пошук «гарячої пропозиції» потрібно витратити знову ж таки гроші на бензин або громадський транспорт. Що робити, коли хочеться купувати свіжу продукцію і при цьому не витрачати час та сили?

Зоомагазин ZooCool - Вигода ваша

Домашні вихованці – це промінчик щастя для власників. Неважливо, хто живе в будинку – пухнаста грудочка з вічною тягою до випускання кігтів або мовчазна риба. Господарі люблять їх з ентузіазмом, готові до витрат і пошуків потрібного харчування, щоб забезпечити довге і сите життя, скажімо, тарантулі. І немає жодної необхідності бігати по продовольчих та зоо-ринках у пошуках потрібного корму чи предметів догляду. Все необхідне зібрано в одному місці - онлайн магазині повного циклу. Що це означає? У нас купують домашніх вихованців, аксесуари та готові корми для повноцінного харчування улюбленця. класу та стиснуті в коштах пенсіонери зможуть без проблем підібрати в магазині Zoocool актуальний для вирішення поточних питань та потрібний для тварини товар. Вітчизняні компанії активно включилися у гонку за увагою покупців та пропонують продукцію за низькою «соціальною» ціною. Для людей, які звикли до європейської якості, представлені в асортименті продукти від відомих міжнародних фірм. Кожен зможе вибрати товар по гаманцю. При цьому безпека для тварини знаходиться на першому місці. Ми ретельно вивчаємо пропозиції, сертифікати якості, інгредієнти та не допускаємо шкідливих та небезпечних товарів до продажу.

Для зручності покупців ми відкрили склади у Києві та Запоріжжі, де ви зможете купити все прямо на місці. З будь-якого питання дзвоніть і ми обов'язково порекомендуємо Вам лучгий товар, телефони вказані в шапці сайту.

Сухий корм для котів. Що потрібно знати

Кішки – це дикі тварини, які дозволяють людям думати, що вони приручили волелюбну істоту. Насправді вихованці залишаються хижаками, яким потрібні об'єкти для відточування мисливських навичок та повноцінне харчування з присутністю спеціальних компонентів, які отримують лише зі свіжого видобутку.
Якщо не подбати про кігті, тоді ноги господарів і меблі постраждають від гострих пазурів чотирилапих мисливців за дрібним видобутком. Якщо забути про те, що кішка чистюля, якій потрібен свіжий запах у туалеті, тоді тварина мітить кути. Туалет для кота, змінні наповнювачі – це запорука відсутності специфічного запаху у квартирі. Але, звичайно, найголовніше - це повноцінна дієта. У різні періоди життя коти потребують надходження есенційних речовин у спеціальних пропорціях. Виробники знають особливості фізіології котів та враховують вік, вагу, стан здоров'я при складанні поживних сумішей у консервах та сухих упаковках. Відмінний зір – це запорука успіху у нічному полюванні. Надходження таурину з їжею з магазину для людей забезпечити неможливо. Тільки в спеціальних кормах для цього виду тварин компонент представлений у потрібній для кота кількості.

Який сухий корм для собак вигідніше купувати

Міжнародні корпорації та невеликі приватні фірми випускають продукцію для годівлі свійських тварин. Особлива увага приділяється кормам для собак, і це не дивно, адже практично в кожній родині живе чотирилапий друг чи кілька. Собаки давно адаптувалися до харчування зі столу, можуть спокійно з'їсти приготовані господарями млинці і, здається, наїдаються. Але це враження оманливе. Тільки якісні корми дадуть правильний будівельний матеріал для кісткової системи, забезпечать роботу травної системи та убережуть від хвороб цивілізації. При виборі корму бажано віддавати перевагу дієтам із категорії «супер-преміум» або «холістик». Тільки ці види мають у формулах досить поживних речовин, вони збалансовані та створюються під конкретні породи, види собак та враховують стан здоров'я, особливі потреби.

Прудове обладнання для ландшафтних водойм

Рибки живуть не лише у домашніх штучних водоймах у квартирі. Коли ми говоримо «акваріум Запоріжжя», це може означати, що ємність для риб розташована у дворі будинку або дачі. У цьому випадку для обслуговування місця проживання риб потрібні особливі предмети та нешкідлива хімія. За допомогою товарів з нашого магазину можна доглядати за чистотою ставка, стежити за здоров'ям мешканців та дивувати гостей та відвідувачів, скажімо, що побачили штучне водоймище у дворі приватної фірми.

Корм для рибок

Є думка, що корм для водоплавних потрібно брати на ринку. Чи так це? Звісно, ​​свіжий мотиль – це живий корм. Але тільки загибель рибок у тому випадку, якщо продукт заражений або здобутий у брудному місці, виллється боком через бік.

Останні статті
18.10.2021
Методичка ч6 ,комплект базового оборудования для содержания креветки
Для того что вырастить креветку нам нужен резервуар, так какой же лучше выбрать. Для выращивания креветки можно выбрать совершенно различные резервуары, можно бассейн круглый, можно прямой, пластиковый, бетонные и др. Если вы планируете не один бассейн..
12.10.2021
Методичка ч5 ,линька и жизнь креветки Макробрахиум Розенберга
Несколько раз в году креветка сбрасывает свой панцирь чтобы обновить, в этот период она больше. Цикл жизни такой: яйца, личинка, постличинка и взрослая. Если создать идеальные условия, то развитие ее будет быстрое и хорошее. Размножается креветки Розен..
15.09.2021
Методичка ч4 ,анатомия креветки Макробрахиум Розенберга
В этой статье мы узнаем строение креветки Розенберга.Яйца у креветок Розенберга овальной формы с длинной осью, приблизительно 0.6 мм, оранжевого цвета, но за 2-4 дня до вылупления становятся темно-серыми. После вылупления личинки проходят 11 стадий развит..
13.09.2021
Методичка ч2 , в каких водах обитает креветка М.Розенберга
В этой статье мы с вами узнаем в каких же водах обитает креветка Розенберга.Креветки обитают в тропических и субтропических зонах, в основном это пресноводные воды, такие как озера, болота, оросительные каналы, реки и др. В начале жизни некоторым креветка..
09.09.2021
Методичка ч1 , происхождение названия креветки М.Розенберга
Сейчас в мире все больше и больше набирает популярность креветка Розенберга, так давайте же узнаем откуда появилось такое интересное название данной креветки. Виды пресноводных креветок, которые известны нам, относятся к роду Macrobrachium Bate 1868, ..
04.04.2019
Какие витамины, минералы и эссенциальные вещества нужны домашним крысам
Продаём ежедневные БАДы для крыс и те, которые задерживают старение и болезни. Какие витамины, на каком этапе жизни покупают, узнаете из этой статьи. Читайте далее, узнайте, какие добавки чаще всего используют и рекомендуют для крыс. Зачем нужны витами..