0
0

Пакети пропозицій та послуги

Пакети пропозицій та послуги

Наш канал YouTube:Креветка РозенбергаТут ну дуже багато спільної інформації!

Посилання на нашу сторінку Facebook:https://www.facebook.com/Shrim...На сторінці Ви зможете знайти багато корисної інформації, а також покрокове відео створення своєї ферми з промислового вирощування креветки Розенберга.

Шановні відвідувачі та майбутні покупці нашого сайту. Цей розділ був створений для зручності та економії Вашого та нашого часу при подальшій роботі.

Пакетні послуги:
1. Закупівля обладнання на нашому сайті:
- Онлайн допомога по встановленню.
- Онлайн консультація та базові відповіді щодо вирощування креветки та австралійського раку.

2. Продаж одного або двох комплектів для вирощування за цінами на сайті:
- Онлайн консультація щодо встановлення обладнання
- Більш розширена консультація та супровід щодо вирощування креветки або австралійського раку від старту до готової продукції.
- допомога зі збутом або викуп товарної креветки у Вас за ціною на день здачі.

3. Підписання договору на продаж пакетної пропозиції. Вартість 150000 грн. Сюди входить три комплекти із трьох басейнів об'ємом 7-8 м.куб. з повним комплектом професійного обладнання, кормами, тестами та іншим необхідним інвентарем.
У такому разі Ви отримуєте:
- Онлайн або офлайн допомога щодо встановлення обладнання. За потреби робимо виїзд до клієнта.
- Професійний супровід та навчання Вас чи Вашого персоналу промисловому вирощуванню креветки чи австралійського раку.

- При необхідності надання послуг з прорахунку бізнес-плану та надання технічних відповідей по всіх процесах побудови бізнесу.
- Викуп товарної креветки від 20 грн. та вище за ціною від 1500 до 4000 грн. за кг. Викуп проходитиме з Вашої адреси або Ви привозите до нас на ферму.
- За потреби проводимо навчання персоналу, з питань ринку збуту товарної креветки або австралійського раку та налагодження цієї справи у Вас на об'єкті.


4. Надання послуг з авторського нагляду та повний онлайн або офлайн супровід. Термін укладання договору до 6 міс., Вартість від 1000 у.о. у місяць.
Включає в себе:
- Виїзди до клієнта.
- Проживання за потреби.
- Усі транспортні витрати.
- Повний онлайн та офлайн супровід, навчання та контроль на всіх стадіях від початку будівництва до закінчення всіх виробничих процесів.

5. Будівництво ферми з вирощування аквакультури. Вартість та умови обговорюються

ПІСЛЯ ТОГО ЯК ВИ ОБЕРЕТЕ ВАРІАНТ СПІВПРАЦІ, ІНТЕРЕСУЮЧИЙ ВАС, ТЕЛЕФОНУЙТЕviber+38 095-485-29-19, 097-837-88-47 І МИ ПЕРЕКЛЮЧИМ НА ПОТРІБНОГО МЕНЕДЖЕРА З РОБОТИ З КЛІЄНТАМИ!

РозгорнутиЗгорнути