0
0

Хімія для ставків

Хімія для ставків

Хімія для води. Скільки та коли застосовувати

Продаємо продукти для обробки води у ставках. Хімія для води- фраза звучить жорстко. Але під цим поняттям маються на увазі біологічні засоби. Вони діють мʼяко і не застосовуються для радикального на водний світ.

Очищувачі:

  • запобігають та лікують проблеми з водою;
  • створюють здорове середовище;
  • прибирають хмарки;
  • руйнують органічні відкладення;
  • контролюють зростання зелені;
  • насичують воду киснем;
  • змінюють pH;
  • покращують естетичний вигляд водойми. Вода стає чистою та прозорою.

Водойми - це живі дихаючі організми, що складаються зі складних життєвих форм, які співіснують у збалансованій екосистемі. Якщо в ній трапляється проблема, визначте її джерело і лише тоді переходьте до рішучих заходів.

Не купуйте хімію для ставка і не застосовуйте на авось чи навмання. Спочатку дізнайтеся, як діє той чи інший засіб, потім використовуйте і знову ж таки – не захоплюйтеся процесом.

Що і коли застосовують

Зміну хімічного складу води досвідчені власники водойм проводять поступово.

  1. Дехлорінатори. Засоби застосовують лише за зміни великого обсягу води. Рідину забирають із водопроводу, а рибам і рослинам нема де перечекати, коли хлор вивітриться за кілька днів.
  2. Очищувачі від зелені. Добавки застосовують, коли чистять воду від синьо-зелених та ниткових водоростей. Кошти вливають у штучне озеро обережно. У низьких дозах очисник убʼє зелень, але не зашкодить великим насадженням. Перевищення дозування чи помилки у розрахунках призведе до загибелі життєвих форм у ставку.
  3. Добрива. Підсипають для росту корисних рослин біля коріння і лише у період зростання. Не купуйте рідкі форми засобу та не додавайте у воду. Препарат викликає різке зростання шкідливої зелені. Гранули та порошки краще.
  4. Флокулянти. Засоби зʼєднують розчинену у воді бруд у завислу форму. Помутніння стають важчими, опускаються на дно водоймища, утворює мулисті відкладення. Прибрати твердий бруд із води набагато простіше.

Бактеріальні культури. Додають для:

  • Стимулювання біологічної фільтрації;
  • детоксикації води;
  • Руйнування органічних відходів, що накопичуються на днищах ставків.

Просте розчинення засобу не дасть результату, якщо не подбати про середовище, в якому бактерії ростуть та розмножуються. У ставок кладуть пористі килимки та губчасті матеріали, гальку та каміння.

"Переборщити" з корисною флорою важко. Препарат додають у теплу пору року. Взимку користі мало. Бактерії не ростуть у холоді.

Аеротори. Ці засоби потрібні для риб, зростання бактерій та боротьби із зеленню. Роль кисню важко переоцінити у водоймі. Це – основа життя та здорового середовища у ставку. Сміливо додавайте аератори, багато грошей не буває.

Потрібна допомога?

Якщо вам потрібна допомога фахівця з ставкової хімії, звертайтеся до консультанта магазину. Він відповість на запитання, чи запропонує методи вирішення проблеми.

Зателефонуйте за номером 067-740-94-84 або 063-948-35-86, напишіть на і-мейл. Звернення приймемо і допоможемо цього ж дня.

РозгорнутиЗгорнути