0 грн
Зробити замовлення- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Селафорт для кішок вагою від 2,6 до 7,5 кг - протипаразитарний лікарський препарат для лікування та профілактики ентомозів, викликаних бліхами, вошами та власоїдами, отодектозу, саркоптозу, анкілостомозу та токсокарозу, а також для профілактики дирофіляріозу.
СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ
Торгове найменування лікарського препарату: Селафорт (Selafort).
Міжнародне непатентоване найменування: селамектин.
Лікарська форма: розчин для зовнішнього застосування.
Селафорт у формі 12% розчину як діюча речовина містить селамектин 120 мг/мл та допоміжні речовини: ізопропіловий спирт, бутилгідрокситолуол, диметилсульфоксид.
За зовнішнім виглядом препарат є прозорим розчином від безбарвного до жовтого кольору, або від безбарвного до коричневого, або від безбарвного до коричнево-жовтого, або від безбарвного до жовто-зеленого кольору.
Селафорт випускають розфасованим полімерні піпетки по 0,25 мл (бірюзовий ковпачок). Піпетки пакують по 1 штуці в блістер, який поміщають разом з інструкцією із застосування в картонні коробки. Колір коробки та ковпачка піпетки в цій коробці однакові.
Відпускається без ветеринарного рецепта.
Фармакологічна дія
Селафорт відноситься до протипаразитарних лікарських препаратів групи макроциклічних лактонів.
Діюча речовина препарату - селамектин володіє широким спектром системної нематодоцидної, інсектицидної та акарицидної дії, активний проти нематод, комах та саркоптоїдних кліщів, що паразитують у собак і кішок, володіючи ларвіцидними та овоцидними властивостями, перериває цикл.
Фармакокінетичні властивості препарату забезпечують гарне всмоктування селамектину з місця нанесення, тривалу підтримку терапевтичних концентрацій в органах та тканинах тварини, що забезпечує знищення паразитів та захист тварин від реінвазії протягом місяця.
Механізм дії селамектину полягає в його здатності зв'язуватися з рецепторами клітин (м'язової та нервової тканини) паразитів, підвищувати проникність мембран для іонів хлору, що викликає блокаду провідності нервових та м'язових клітин у нематод, комах, кліщів і призводить до паралічу та загибелі паразитів. Враховуючи, що у ссавців рецептори, чутливі до селамектину, локалізовані лише в центральній нервовій системі, а селамектин не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, отруєння собак та кішок малоймовірне.
Селафорт за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не має місцево-подразнюючої, резорбтивно-токсичної та сенсибілізуючої дії, добре переноситься кішками та собаками різних порід, включаючи коллі та споріднені породи собак. Препарат токсичний для бджіл, а також для риб та інших гідробіонтів.
Селафорт
призначають собакам та кішкам з лікувальною та профілактичною метою при ентомозах, викликаних бліхами, вошами та волоїдами, отодектозі, саркоптозі, анкілостомозі та токсокарозі, а також для профілактики дирофіляріозу.
Склад:
- Селафорт у формі 6% і 12% розчину як діюча речовина містить селамектин відповідно 60 мг/мл та 120 мг/мл
- ізопропиловий спирт,
- бутилгідрокситолуол,
- диметилсульфоксид.
Протипоказанням
до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (у тому числі і в анамнезі). Селафорт не слід наносити на вологу та/або пошкоджену шкіру.
Вагітним та лактуючим самкам при необхідності Селафорт застосовують після консультації з ветеринарним лікарем. Селафорт не слід застосовувати щенятам і кошенятам молодше 6-тижневого віку.
При
застосуванні лікарського препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень, як правило, не відзначається. У поодиноких випадках у кішок у місці нанесення препарату можлива поява алопеції, яка зазвичай досить швидко зникає без застосування лікарських засобів.
Спосіб застосування та дози
Селафорт застосовують собакам та кішкам шляхом одноразового нанесення на суху непошкоджену шкіру, використовуючи піпетки різної фасування. Перед застосуванням препарату піпетку виймають з блістера і, тримаючи вертикально, натискають на ковпачок для того, щоб проткнути носик піпетки, потім ковпачок знімають і, розсунувши шерсть між лопатками біля основи шиї, видавлюють вміст піпетки, безпосередньо на шкіру тварини.
Дозу препарату (об'єм піпетки) вибирають, враховуючи вид та масу тварини. Наприклад, для кішки масою від 10,1 до 12,5 кг застосовують одночасно 2 піпетки з 6% розчином: одну з рожевим (0,25 мл) та одну з сіро-коричневим (1,0 мл) ковпачками.* Наприклад, для собак масою від 60,1 до 70 кг застосовують одночасно 2 піпетки з 12% розчином: одну з фіолетовим (0,25 мл) та одну з темно-синім (3,0 мл) ковпачками.
Для знищення бліх (Ctenocefalides spp.) Селафорт застосовують собакам та кішкам одноразово, для попередження повторної інвазії – один раз на місяць протягом усього сезону найбільшої активності комах.
Для профілактики дирофіляріозу в регіонах, де реєструють Dirofilaria immitis, Селафорт застосовують тваринам щомісяця, починаючи за місяць до початку літа переносників збудника - москітів та комарів, і закінчують не раніше ніж через місяць після завершення їхнього літа.
Селафорт не знищує статевозрілих D.immitis, але знижує кількість циркулюючих мікрофілярій та личинок дирофілярій, і може застосовуватися навіть інвазованим тваринам. При заміні хіміотерапевтичних засобів у програмі профілактики дирофіляріозу, інтервал між застосуванням Селафорту та раніше використовуваним лікарським засобом повинен становити не менше одного місяця.
Для лікування собак і кішок при отодектоз (вушній корості), викликаному O.cynotis, Селафорт застосовують одноразово. У період лікування рекомендується проводити очищення слухового проходу від ексудату та струпів, а у випадках ускладнення відодектозу бактеріальним отитом, призначати протимікробні та протизапальні засоби. При потребі курс лікування повторюють через 1 місяць.
Для лікування собак при саркоптозі, викликаному S.canis, Селафорт застосовують дворазово з інтервалом 1 місяць, для профілактики можливої інвазії препарат рекомендується: застосовувати 1 раз на місяць. Для дегельмінтизації собак і кішок при токсокарозі, спричиненому Toxocara cati, Toxocara canis, анкілостомозі, спричиненому
Ancylostoma tubaeformae, препарат застосовують з лікувальною метою одноразово, з метою профілактики – щомісяця.
Час, необхідний для повного всмоктування Селафорту, становить близько тридцяти хвилин. Після закінчення двох годин, у разі потреби, тварину можна мити навіть із застосуванням шампуню, ефективність лікарського препарату при цьому не знижується.
Передозування
При передозуванні препарату у тварини може спостерігатися надлишкове слиновиділення, м'язове тремтіння, блювання. У цьому випадку препарат змивають водою з миючим засобом, тварині призначають антигістамінні препарати та засоби симптоматичної терапії.
Спеціальні вказівки
Селафорт не призначений для застосування продуктивним тваринам. Селафорт не слід застосовувати одночасно з іншими протипаразитарними препаратами групи макроциклічних лактонів у зв'язку з можливим взаємним посиленням їхньої токсичності.
Умови зберігання
Препарат зберігають у закритій упаковці виробника, у захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування та кормів, далеко від нагрівальних приладів та відкритого вогню при температурі від 0°С до 25°С. Зберігати піпетки в оригінальній упаковці перед використанням. Селафорт слід зберігати у місцях, недоступних для дітей.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.