0
0

Напірний фільтр для ставка Aquael KlarPressure UV 8000

Відгуки:
(2)
 • Виробник: Aquael
 • Код товару: 1111118989
 • Наявність: В наявності
13 702 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Обсяг ставка до: 20000
Тип : Напорный
Країна-виробник товару: Польша
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуки (2)
 • Питання (0)

UV лампа в даному обладнанні є витратним матеріалом, на який не поширюється гарантія. Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні

Перед початком експлуатації необхідно змастити всі гумові кільця та переглянути всі з'єднання, перепакувати по можливості.

Фільтр поєднує в собі функцію ставкового фільтра та високоефективного УФ-стерилізатора, який виконує комплексне очищення води. Фільтр має напірний корпус, що дозволяє встановлювати його нижче за рівень води у водоймі. Також фільтр може бути вкопаний до кришки у землю.

Напірний фільтр Aquael, виконує 3 етапи очищення: 1. Механічна очистка завдяки губкам, що фільтрують. 2. Біологічна очистка за допомогою біо-куль, які нейтралізують азотні сполуки, токсичні для мешканців ставка. 3. Стерилізація води 11-ватним ультрафіолетовим стерилізатором, який очищає воду від шкідливих водоростей та хвороботворних бактерій. Функція «AUTOCLEAN» дозволяє очистити фільтр одним поворотом важеля управління, при цьому змінюється напрям води, всі забруднення змиваються і виводяться через окремий вихід. Завдяки функції «By-Pass» під час обслуговування фільтра насос можна не вимикати.

 • Три етапи фільтрації.
 • Функція AUTOCLEAN (самоочищення).
 • Функція By-Pass.
 • Міцний корпус для багаторічної служби.
 • 2-х контактна змінна УФ лампа Philips PL-S 11 Вт

Характеристики:
Рекомендований насос:4000-5000 л/год.
Обʼєм фільтруючого матеріалу: 30 л.
Штуцер для вхідного шланга:3/4 дюйми, 1 дюйм, 1 1/2 дюйм.
Для ставків з рослинами до:20000 л.
Для ставків з рибою до:12000 л.
Потужність УФ лампи:11 Вт.
Вага:6,5кг.
Розміри (ДхШхВ):40x40x50 см.

Теги: фільтрація ставка, обладнання для фільтрації ставка, якісне обладнання для фільтрації ставка, фільтрація ставка різних об'ємів, фільтр для ставка, фільтр для очистки для ставка, напірний фільтр для водойм, фільтрація води у ставках, фільтр зі стерилізатором для ставка

Характеристики
Характеристики
Обсяг ставка до 20000
Тип Напорный
Країна-виробник товару Польша
Відгуки (2)
Захар
Захар
05.04.2019
Я полюбил Aquael KlarPressure UV 8000. Этот фильтр решил проблему прозрачности воды и водорослей, которую не решали 15 лет другие фильтры для очистки воды в прудах с рыбой. После лишь одной недели водоём впервые стал прозрачным до дна. Из-за того, что собрал много мусора, после 3 недель поток замедлился, поэтому использовал обратную промывку, чтобы очистить материалы внутри. Однако не помогло, поэтому пришлось открыть канистру и вымыть вручную губки. Это было просто. Устройство стоит каждой потраченной гривны. Другие сопоставимые фильтры стоят на сотни дороже.
Антон
Антон
19.07.2018
Хочу напорный фильтр для пруда Aquael KlarPressure UV 8000, у вас указана скидка в 85 гр, сколько она ещё действовать будет? И я так понимаю, что здесь нет помпы, только тело фильтра? Тогда подскажите, какой, по вашему мнению, насос лучший для прудового фильтра? Что идёт в комплекте, шланги есть или выбирают отдельно и где? Я новичок в хобби ландшафтном, только-только сделал пруд, ещё водой не заполнил. Говорят, что есть полные комплекты – насос, помпа, фонтан. У вас тут из описания трудно понять.
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.