0 грн
Зробити замовлення- Виробник: KRKA
- Код товару: KRK21958
- Наявність: В наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Таблетки, вкриті оболонкою, двоопуклі, овальної форми, жовто-коричневого кольору, з ризиком на одній стороні.
склад
1 таблетка містить діючі речовини:
мілбеміцин оксим - 16 мг,
празіквантел – 40 мг.
Допоміжні речовини: оксид заліза жовтий (Е172), діоксид титану (Е171), целюлоза мікрокристалічна, моногідрат лактози, повідон, натрію кроскармелоза, кремній колоїдний безводний, магнію стеарат, гіпромелоза, тальк, пропілен.
Фармакологічні властивості
ATCvet QP54, ендектоциди (QP54AB51, мілбеміцини)
Фармакодинаміка
Мілпразон – комбінований антигельмінтний препарат нематоцидної та цестоцидної дії. Речовини, що входять до складу препарату, зумовлюють його широкий спектр антигельмінтної дії.
Мілбеміцин оксим - макроциклічний лактон, отриманий в результаті ферментації Streptomyces hygroscopicus, типу Aureolacrimosus, активний щодо личинок та імаго нематод, що паразитують у травному каналі кішок, а також щодо личинок нематод Dirofilaria immitis (мікродирофілярій). Механізм дії мільбеміцину обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (Сl-), що призводить до поляризації мембран клітин нервової та м'язової тканини, паралічу та загибелі паразиту.
Празиквантел є похідним ацильованого піразінізохіноліну. Празиквантел активний щодо цестоду та трематоду.
Фармакокінетика
Після перорального застосування препарату максимальна концентрація милбеміцину оксиму в плазмі крові кішок досягається протягом 2 годин, з організму тварин виводиться переважно в незміненому вигляді, період напіввиведення становить близько 13 годин.
Після перорального застосування препарату максимальна концентрація празиквантелу в плазмі досягається через 1 годину, з організму з'єднання виводиться в основному у вигляді неактивних метаболітів сечею, період напіввиведення становить 3 години.
У щурів метаболізм є повним, але повільним, оскільки мілбеміцину оксим у незміненому вигляді не виявляли у сечі чи фекаліях. Основними метаболітами у щурів є моногідроксильовані похідні, пов'язані з печінковою біотрансформацією. Крім відносно високих концентрацій у печінці, існує певний рівень концентрації в жирі, що вказує на ліпофільність речовини.
Мілпразон за ступенем впливу на організм кішок відноситься до помірно токсичних речовин (3 клас безпеки), у рекомендованих дозах не має сенсибілізуючої, ембріотоксичної та тератогенної дії, добре переноситься котами різних порід та віку. Препарат токсичний для бджіл, а також риби та інших гідробіонтів.
Застосування
Профілактика та лікування кішок при інвазіях, що викликаються цестодами (личинковими та статевозрілими формами) – Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp.; нематодами - Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati, Dirofilaria immitis (профілактика захворювання); у т.ч. при комбінованих нематодоцестодозних інвазіях.
Препарат можна застосовувати для профілактики дирофіляріозу серця (Dirofilaria immitis), якщо показано супутнє лікування проти цестоду.
Дозування
Препарат застосовують котам одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або примусово вводять на корінь язика після годування у мінімальній терапевтичній дозі 2 мг мілбеміцину оксиму та 5 мг празиквантелу на кг маси тіла.
Залежно від маси тіла кішок фактичне дозування становить:
Маса тіла
Кількість препарату
- 2 – 4 кг
½ таблетки
- 4 – 8 кг
1 таблетка
- 8 – 12 кг
1½ таблетки
Попередня голодна дієта та застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.
З лікувальною метою кішок дегельмінтизують за показаннями, з профілактичною метою – щокварталу, а також перед кожною вакцинацією та сполученням у терапевтичній дозі. Одноразова терапевтична доза препарату захищає кішок від зараження Dirofilaria immitis протягом місяця. Для подальшої профілактики дирофіляріозу доцільно застосовувати препарат із вмістом однієї діючої речовини мілбеміцину оксим.
Особливості дії препарату при його першому застосуванні та відміні не встановлені. При проведенні дегельмінтизації необхідно дотримуватись рекомендованих термінів. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі та за тією ж схемою.
Протипоказання
Підвищена чутливість тварин до компонентів препарату (в т.ч. анамнезі)!
Виражені порушення функцій нирок та печінки!
Не застосовувати препарат кошеням до 6 тижнів та/або масою тіла менше 0,5 кг!
Не застосовувати виснаженим та хворим на інфекційні захворювання тварин!
Застереження
Дегельмінтизацію кішок під час вагітності та годування груддю проводять за необхідності та під наглядом лікаря ветеринарної медицини.
Рекомендують проводити обробку всіх тварин, що знаходяться в одному господарстві
З метою розробки ефективної програми дегельмінтизації кішок необхідно враховувати місцеву епізоотичну ситуацію та умови утримання тварин та проводити дегельмінтизацію під наглядом лікаря ветеринарної медицини.
У регіонах з ризиком захворювання на дирофіляріоз (D. caninum) необхідно проводити одночасне лікування тварин проти проміжних господарів, як комари пологів Anopheles, Aedes, Culex, для запобігання повторному зараженню.
Застосування препарату ослабленим котам або з порушеннями функцій нирок або печінки проводять після оцінки співвідношення користь/ризик під наглядом лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску
Блістери з фольги ОПА/Al/ПВХ холодного штампування та алюмінієвої фольги по 2, 4 та 48 таблеток.
Зберігання
Препарат зберігають в оригінальній упаковці виробника, окремо від продуктів харчування та кормів, у сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей та тварин, при температурі від 5 до 25 °C. Розділені таблетки навпіл слід зберігати при температурі до 25 ° C в оригінальному блістері. Зберігати блістер у зовнішній картонній упаковці.
Термін придатності
3 роки. Термін придатності розділених таблеток навпіл після відкриття первинної упаковки становить 6 місяців.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.