0
0

Фільтр для акваріума AquaEl Turbo Filter 2000 до 500 л

Відгуки:
(1)
  • Виробник: Aquael
  • Код товару: 1111132013
  • Наявність: В наявності
2 075 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Максимальна швидкість потоку: від 1501 до 2000 л/год
Тип : Внутренний
Країна-виробник товару: Польша
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (1)
  • Питання (0)

Для ефективного фільтрування води в акваріумах 350-500 л. Продуктивність: 2000 л/год. Виробник цього фільтру фірма AquaEl (Польща)

Фільтр внутрішній Aquael Turbo Filter 2000 ефективний для очищення прісноводних акваріумів обʼємом 350-500 л. Габарити пристрою становлять 40×11×11 см.

Спеціально для Вас ми зняли відео, яке допоможе вам детальніше розібратися в роботі цього фільтра:

Технічні характеристики

Недорогий універсальний апарат у процесі роботи практично не видає шуму. Крім губки для тонкого очищення, він оснащений контейнером блоку, що фільтрує. Наповнювач контейнера повністю визначає власник акваріума.

Пристрій має такі технічні характеристики:

  • продуктивність 2000 л/год;
  • потужність 27 Вт.

Фільтр із насосами збільшеної потужності оснащений енергозберігаючим двигуном. Є можливість регулювання тиску води за допомогою перемикача.

Встановлення та обслуговування

Фільтр Aquael Turbo Filter 2000 встановлюють усередині акваріумів. Агрегат забезпечує аерацію та очищення води, насичення її киснем навіть на великій глибині, де пристрої інших виробників вважаються неефективними.

Обслуговування фільтра займає мінімум часу. У міру забруднення його корпус та складові деталі промивають у проточній воді без застосування засобів побутової хімії.

Завдяки насічкам, губка забезпечує високу продуктивність механічної та біологічної фільтрації, не вимагаючи занадто частого чищення.

Фільтраційні контейнери комплектуються керамічним наповнювачем BioCeraMax Pro 600. Цей субстрат проводить денітрифікацію середовища в акваріумі, видаляючи амоній та нітрити.

Додатковим плюсом є можливість вертикального зʼєднання контейнерів. Після придбання додаткових контейнерів обсяг фільтруючого матеріалу може бути збільшений і відповідно фільтр може бути використаний для великих акваріумів (або густонаселених акваріумів).

Стандартна комплектація:
- Контейнер для сипких наповнювачів обʼємом: 625 мл
- Контейнер заповнений біологічним наповнювачем BioCeraMax Pro 600, який є чудовим субстратом для бактерій, що нітрифікують.
- Губка відповідної щільності із спеціальними насічками для підтримки ідеальної фільтрації протягом тривалого часу.

Теги: якісний фільтр для акваріуму, німецький фільтр для акваріуму, фільтр для акваріуму, фільтр з подачею кисню в акваріум, тихий фільтр для акваріуму, професійний фільтр для акваріума, фільтр AquaEL для акваріума

Характеристики
Характеристики
Максимальна швидкість потоку від 1501 до 2000 л/год
Тип Внутренний
Країна-виробник товару Польша
Відгуки (1)
Віталій
Віталій
06.02.2024
Все відмінно
Велике дякую!!!
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.