0
0

Плафон для лампи розжарювання з відбивачем у тераріум Exo Terra Glow Light 14 см

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Exo Terra
  • Код товару: 1111120238
  • Наявність: В наявності
988 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип : Світильник
Країна-виробник товару: Германия
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Світильники Exo Terra Glow Lightзабезпечать Вам можливість вибору місць розташування джерел тепла та/або світла у Вашому тераріумі. Це надійний прилад, з металевим відбивачем, термостійким керамічним патроном та підпружиненим шарнірним кріпленням.

Він може бути легко увімкнений або вимкнений за допомогою вимикача, розташованого на дуже довгому силовому кабелі. Внутрішня сторона рефлектора покрита шаром, що містить, що містить люмінофор і може світити тривалий час після вимкнення лампи. Це дозволяє денним рептиліям та амфібіям спокійно зайняти нічні укриття та притулки, виключаючи стрес від різкого вимикання світла.

Місячне свічення забезпечує нічним рептиліям та амфібіям достатнє освітлення, не турбуючи їх. Крім того, це створює хороші умови для спостереження за тваринами протягом ночі, без додаткових джерел світла, які можуть спричинити стрес та дезорієнтувати тварин.

Відбиваючий шар накопичує світлову енергію протягом дня, а потім у нічний час повільно віддає її, створюючи слабке світіння. Це забезпечує значну економію енергії порівняно зі звичайними світильниками. Немає необхідності використовувати нічні лампи, крім випадків, коли вони застосовуються як джерело тепла.

Один або кілька світильників Exo Terra Glow Light можуть бути встановлені на борту тераріуму або акваріума і за допомогою пружних шарнірних кріплень спрямовані так, щоб освітлювати безпосередньо потрібні ділянки. Можна розташувати світильник на металевій кришці тераріуму у будь-якому потрібному місці.

Переваги:
- Поєднує можливості денного та нічного освітлення
- Забезпечує тривале свічення шару, що відбиває.
- Термостійкий керамічний патрон
- Ідеально підходить для використання з компактними флуоресцентними лампами та лампами розжарювання
- Запобігає стресу
- Ідеально підходить для нічних спостережень

Діаметр плафона: 14 см.

Цоколь: Е27

Теги: освітлення для тераріума, світильник для тераріума, світильник для рептилій, світильник для флораріуму, світло для рептилій в тераріум, світильники різних розмірів для тераріума, світильники на кришу тераріума, світильник на прищепці під стандартний плафон для освітлення в тераріумі, світильник під лампу в тераріум для рептилій

Характеристики
Характеристики
Тип Світильник
Країна-виробник товару Германия
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.