0
0

Наповнювач для котячого туалету, що комкується, з ароматом Biokatʼs Bianco Fresh 5 (кг)

Відгуки:
(1)
  • Виробник: Biokat's
  • Код товару: 1111138102
  • Наявність: В наявності
433 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вага упаковки: 5 кг
Вид наповнювача: Бентонітовий
Запах: З ароматизатором
Країна-виробник товару: Германия
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (1)
  • Питання (0)

Biokats Bianco Fresh миттєво поглинає вологу, утворюючи маленькі міцні грудки; довговічний - достатньо видалити за допомогою совка, грудки та наповнювач залишається сухим та гігієнічно чистим. Має невеликі витрати: після видалення грудок, що утворилися, достатньо додати невелику кількість наповнювача, а не змінювати його повністю. Надовго й надійно пов'язує неприємні запахи і комкується без пилу. М'яко впливає на котячі лапи і має антисептичні властивості, запобігає розмноженню бактерій.
Утилізувати наповнювач слід з побутовими відходами або в контейнер з біосміттям (з дотриманням місцевих розпоряджень). Не змивати у каналізацію.

Теги: наповнювач для котячого туалету, наповнювач для котів, наповнювач що блокує запах для котів, гранули для котячого лотка, наповнювач для котячого лотка, бентонітовий наповнювач, глиняний наповнювач для котячого туалету, бентонітові гранули в котячий лоток, комкуючий наповнювач для котячого туалету

Характеристики
Характеристики
Вага упаковки 5 кг
Вид наповнювача Бентонітовий
Запах З ароматизатором
Країна-виробник товару Германия
Відгуки (1)
Илона Темникова
Илона Темникова
08.06.2021
Только кот сходит в туалет. я это слышу. Только слышу не мочу или "это". а запах мыла. Ни один наполнитель, который был у меня до этого, не перебивал запах испражнений. А тут реально чудо инженерии, вообще как будто сама моча растворяется, меняет формулу и становится чем-то другим. Но запаха мочи нет! И это при том, что у меня какое-то время был некастрированный кот. Он не метил еще, но моча все равно более когнцентрированная. Какое-то время его нельзя было оперировать по мед. показаниям и вот тогда-то я и решилась на покупку такого дорого наполнителя. Окахзалось. что и "ядовитую" мочу этот песок тоже скрывает.
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.