0
0

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва Залізо+ 60 мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Aquayer
  • Код товару: F60
  • Наявність: В наявності
45 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вид засобу для води: Добрива для рослин
Об'єм: 60 мл
Країна-виробник товару: Украина
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

AQUAYER Удо Єрмолаєва Залізо+- концентроване джерело заліза та марганцю для акваріумних рослин, розроблене Єрмолаєвим. Використовується як додаткове джерело заліза, крім Удо Єрмолаєва МІКРО+. Також може використовуватися замість УДО Єрмолаєва МІКРО+у разі старих акваріумів, що містяться з використанням системи добрив для акваріумних рослин Єрмолаєва

Удо Єрмолаєва Залізо+- високоефективний засіб проти хлорозу (пожовтіння листка), що виникає при нестачі заліза в акваріумі. Рекомендується використовувати для видів рослин, що швидко ростуть, а також рослин вимогливих до вмісту заліза в акваріумній воді.

Застосування

У молодих (0-1 місяць) або зрілих (1-18 місяців) акваріумах добрива рекомендується вносити за наявності ознак нестачі заліза (уповільнене зростання, хлороз – пожовтіння листка). Дозування: 1мл на 70л акваріумної води раз на тиждень. Для акваріумів з великою кількістю рослин та подачею СО2 добриво слід вносити щодня або через день у зазначеному дозуванні.
У старих (понад 18 місяців) акваріумах, що містяться з використанням системи добрив для акваріумних рослин Єрмолаєва, добриво Залізо+може застосовуватися замість Удо Єрмолаєва МІКРО+у дозуванні 1-2 мл на 70л акваріумної води на день. 1мл Удо Єрмолаєва Залізо+підвищує концентрацію заліза на 0.1 мг/л у 70 л акваріумної води.

Склад добрива

Залізо 7.00 г/л
Марганець 1.30 г/л
Аніони: глюконат, ДТПА та ін.

Термін та умови зберігання:
3 роки за температури не вище 30 °С

Теги: добриво для акваріумних рослин, добриво для акваріумних водоростей, химия по догляду за акваріумними рослинами, корисні речовини для аквріумних водоростей, вітаміни для рослин в акваріумі

Характеристики
Характеристики
Вид засобу для води Добрива для рослин
Об'єм 60 мл
Країна-виробник товару Украина
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.