0
0

Корм для акваріумних риб під час відпустки Tetra Holiday 30 гр

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Tetra
 • Код товару: 1111118870
 • Наявність: В наявності
166 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Форма корму: Корм вихідного дня
Об'єм: Саше/пачка
Країна-виробник товару: Германия
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуки (0)
 • Питання (0)

Корм для тропічних декоративних риб на час Вашої відпустки.

КормTetra Holidayзастосовують за тривалої відсутності господарів (наприклад, під час відпустки). Він чудово справляється з годуванням рибок і може бути заміною звичайного корму протягом 14-ти днів.

Тетра Холідей - це різноманітне та якісне харчування для риб за вашої відсутності. Корм у вигляді гелевого блоку на 100% їстівний та розрахований на 14 днів, протягом яких ваші риби будуть отримувати основні корисні для здоровʼя живильні елементи.

 • Здорове харчування терміном до 14 днів
 • запатентована формула містить Дафнію, необхідні вітаміни, мікроелементи та мінерали
 • Не каламутить воду
 • легко дозувати
 • із запатентованою формулою BioActive для тривалого та здорового життя Ваших вихованців

Тетра Холідей - це різноманітний та якісний корм для риб, що забезпечує їх харчуванням у вашу відсутність на строк до 14 днів (залежно від розміру акваріума та кількості риб). Завдяки технології виробництва Тетра корм на час відпустки створено на основі гелю, а не гіпсу. Основною перевагою такої технології є те, що якість води не знижується протягом тривалого часу і її параметри залишаються незмінними. Корм у вигляді гелевого блоку на основі формули Тетра БіоАктив на 100% їстівний та містить усі вітаміни, мікроелементи та мінерали, необхідні для підтримки здоровʼя риб та задоволення їх потреб. Завдяки дафнії цей корм стане для риб смачним частуванням на час вашої відсутності. При необхідності риби в акваріумі відкусуватимуть по шматочку від блоку, який сам по собі не розчиняється.

Упаковка:30 р.

Запитання-Відповіді

Чим відрізняються корми Тетра Холідей та Тетра Холідей Меню?


Тетра Холідей Меню є удосконаленою версією основного корму на час відпустки Тетра Холідей. Відмінність полягає в тому, що Тетра Холідей Меню забезпечує ще різноманітніше харчування для риб завдяки вмісту в гелевому блоці пелет на основі Біоактив-формули, а також криля та інших корисних речовин.

Чим Тетра Холідей відрізняється від гіпсових блоків, що також позиціонуються як корми на час відпустки?


Тетра Холідей - це корм у вигляді желе, яке на 100% їстівне. Він також стабільний у воді, а саме не розчиняється у ній. Головна перевага цієї особливості полягає у відсутності негативного впливу на показники якості води протягом тривалого часу.

Чи доцільно додавати подвійне стандартне дозування корму Тетра Уікенд (в період до 6 днів) в акваріум замість Тетра Холідей?


Ні, Тетра Уїк-енд підходить лише для нетривалої відсутності. Корм Тетра Холідей розрахований більш тривалі періоди терміном до 14 днів, що спрощує його застосування під час відпустки. Замість використання безлічі невеликих їстівних паличок, потрібно додати в акваріум один гелевий блок.

Чи підходять корми Тетра Холідей та Тетра Холідей Меню для всіх видів декоративних риб?


Так, обидва корми Тетра Холідей підходять для всіх видів декоративних риб. Цей факт було перевірено та підтверджено за допомогою комплексних випробувань. Крім того, існують корми у вигляді гелевих блоків для ставкових риб та золотих рибок.

Чи підходять корми Тетра Холідей для риб, які живуть головним чином у середніх та верхніх шарах води?


Так, корми на час відпустки ідеально підходять для всіх видів декоративних риб, незалежно від того, чи живуть риби в нижньому або в інших шарах води.

Про що потрібно памʼятати перед використанням корму у вигляді гелевого блоку, тобто перед поїздкою у відпустку?


Перед поїздкою у відпустку слід дотриматися і виконати наведені нижче дії.

 • Перевірте показники води та частково замініть воду (30 %).
 • Безпосередньо перед поїздкою у відпустку перевірте фільтр, але не очищайте і не змінюйте наповнювач, що фільтрує. В іншому випадку ви спровокуєте різке зниження вмісту корисних бактерій.
 • Переконайтеся, що компресор або фільтр мають достатню подачу кисню.
 • Не використовуйте інший корм на додаток до Тетра Холідей.

Як правильно використовувати Тетра Холідей та Тетра Холідей Меню?


Видаліть фольгу із зовнішньої упаковки та зніміть кришку. Потім виштовхніть гелевий блок із ємності безпосередньо в акваріум.

Скільки гелевих блоків необхідно придбати перед поїздкою у відпустку?


Один гелевий блок розрахований на 14 днів. У цьому випадку слід враховувати розмір акваріума та кількість риб у ньому. Точніші вказівки наведені в таблиці нижче. Кількість зазначених у таблиці риб відповідає рибам, розмір яких варіюється від 3 до 6 див.

Дні

< 60 л


5–15 риб

61-120 л


10–30 риб

121-200 л


20–50 риб

< 7 1/2 блоки 1 блок 1–2 блоки
7–14 1 блок 2 блоки 3 блоки

Чи будуть риби відкушувати по шматочку від гелевого блоку або корм на час відпустки розчиняється у воді самостійно?


Корм на час відпустки не розчиняється у воді. Риби можуть відкушувати по шматочку від блоку, коли захочуть. Корм у вигляді блоку їстівний на 100%.

Чи можна перегодувати чи недогодувати риб, використовуючи Тетра Холідей?


Ні, якщо ваші риби здорові, ви годуєте їх належним чином і дотримуєтеся наших рекомендацій до годівлі, перегодувати або недогодувати риб неможливо. Слід враховувати вид риб: деякі декоративні риби мають підвищений апетит і конкурують зі своїми родичами за їжу, тоді як інші риби поводяться більш боязко і полохливо.

Чи забруднює Тетра Холідей воду?


Ні, технологія виготовлення корму для риб на час відпустки передбачає використання гелю, а не гіпсу, що зумовлює їстівність блоку на 100%. Головна перевага полягає у відсутності негативного впливу на якість води.

Якщо мені потрібно використовувати половину блоку, як довго можна зберігати половину гелевого блоку Тетра Холідей?


Власникам невеликого акваріума або малої кількості риб рекомендується додати в акваріум цілий блок та видалити залишки після повернення.

Чи може при використанні корму Тетра Холідей на поверхні блоку утворюватися пліснява?


Ні, на кормі як гелевого блоку цвіль не утворюється. Якщо ви помітили схожий на цвіль наліт, вам слід знати, що це лише шар бактерій, який утворюється при їх високій концентрації в акваріумній воді. Це відбувається при різкому підвищенні рівня забруднення води за її недостатньої заміни. Наліт на гелевому блоці лише свідчить про таке явище і не викликаний самим кормом.

Чи може Тетра Холідей стати причиною появи равликів?


Ні, Тетра Холідей не може стати причиною появи равликів. Якщо у вашому акваріумі вже є равлики, Тетра Холідей стане для них привабливим джерелом їжі, і вони зберуться на гелевому блоці практично миттєво. Таким чином, Тетра Холідей навіть допоможе вирішити проблему равликів, якщо така є. Якщо блок Тетра Холідей покритий равликами, видаліть його сачком з акваріума разом із равликами.

Чи потрібно забезпечувати постійну аерацію акваріума під час моєї відсутності?


Забезпечення достатньої аерації за допомогою компресора або фільтра, як правило, є обовʼязковим. Кисень в акваріумній воді є надзвичайно важливим для риб. Більшість жителів акваріума споживають кисень і просто не виживуть при дефіциті O2. Кисень потрібний не тільки для метаболізму риб, він також надзвичайно важливий для рослин та нітрифікуючих бактерій, які забезпечують розкладання аміаку та нітриту (токсичних для риб речовин) на безпечний нітрат. Нестачу кисню в акваріумі визначити досить легко (наприклад, риби підпливають до поверхні та ловлять ротом повітря). Але коли ви відсутня і не можете помітити цю проблему, летальні наслідки не забаряться. Щоб уникнути дефіциту кисню, під час вашої відсутності рекомендується постійно забезпечувати його достатню подачу.

Теги: корм для риб на час відпустки, корм на час вихідних для риб, корм для риб універсальний, корм для всіх видів риб, корм для риб, корм для декоративних риб, натуральний корм для риб, корисний корм для риб, корм для підсилення кольору риб, корм для хорошого росту риб, корм для акваріумних риб прісноводних, корм преміум класу для акваріумних риб

Характеристики
Характеристики
Форма корму Корм вихідного дня
Об'єм Саше/пачка
Країна-виробник товару Германия
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.