0
0

Внутрішній фільтр стерилізатор SunSun JUP-01, UV 9W для акваріума до 450 л

Відгуки:
(0)
 • Виробник: SunSun
 • Код товару: JUP-01
 • Наявність: В наявності
1 357 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Максимальна швидкість потоку: від 501 до 1000 л/год
Тип : Внутренний
Країна-виробник товару: Китай
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуки (0)
 • Питання (0)

UV лампа в даному обладнанні є витратним матеріалом, на який не поширюється гарантія. Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні

Перед початком експлуатації необхідно змастити всі гумові кільця та переглянути всі з'єднання, перепакувати по можливості.

Фільтр-стерилізатор із вбудованою УВ-лампою на 9 Вт. Для акваріумів обʼємом 450 л. Виробник цього фільтра фірма SunSun (Китай)

Фільтр внутрішній SunSun JUP-01 із вбудованою УВ-лампою на 9 Вт. У цьому фільтрі використано унікальну технологію, що дозволяє компактно розмістити УВ-стерилізатор в акваріумі. Фільтр та УВ-стерилізатор 2 в 1. Продуктивності цілком вистачає для обробки акваріумів до 450 л.

Спеціально для Вас ми зняли відео, яке допоможе вам детальніше розібратися в роботі цього фільтра:

Фільтр-стерилізатор SunSun JUP-01 із вбудованою УВ-лампою має досить компактний дизайн для своєї продуктивності. У цей фільтр розробники з SunSun змогли вмістити повноцінну УВ-лампу на 9 Вт та електронний блок для її запуску. Так само, на відміну від багатьох фільтрів з подібним дизайном, клямки на корпусі контейнера тепер міцніші і відламати їх вже не так просто. У SunSun JUP-01 взагалі немає проблеми з конструкцією – все дуже щільною та міцно сидить у компактній та продуктивній конструкції. УВ-лампа стандартна на 9 Вт і у разі її виходу з ладу замінити її буде дуже просто.

Фільтруюча губка фільтра розташована в спеціальному контейнері, що полегшує роботу з елементом, що фільтрує. Фільтрація та циркуляція води через фільтр влаштовані правильно. Вода спочатку проходить через фільтруючий елемент, далі повз колбу з УВ-лампою. Якісно виконаний та добре продуманий фільтр-стерилізатор створить кристальну чистоту у вашому акваріумі.

 • Запатентована унікальна технологія дозволяє компактно розмістити УВ-стерилізатор в акваріумі.
 • 2 в 1, фільтр та УВ-стерилізатор.
 • Для обробки акваріуму до 450 л.
 • З повітряним інжектором.

Характеристика:

Потужність УВ-лампи:9 Вт.

Тип лампи:G23.

Потужність насоса:8 Вт.

Продуктивність:800 л/год.

Довжина:70мм.

Ширина:90мм.

Висота:305 мм.

Вага:1 кг.

Відгук продавця:Рекомендуємо до покупки як ідеальний внутрішній УВ стерилізатор. Як механічна фільтрація, фільтр не слід розглядати. 

Теги: якісний фільтр для акваріуму, дешевий фільтр для акваріуму, фільтр для акваріуму, фільтр з подачею кисню в акваріум, тихий фільтр для акваріуму, бюджетний фільтр для акваріума

Характеристики
Характеристики
Максимальна швидкість потоку від 501 до 1000 л/год
Тип Внутренний
Країна-виробник товару Китай
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.