0
0

Напірний фільтр для ставка SunSun CPF-500 UV-C до 30 000 л

Відгуки:
(1)
 • Виробник: SunSun
 • Код товару: CPF-500
 • Наявність: Немає в наявності
8 670 грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Обсяг ставка до: 30000
Тип : Напорный
Країна-виробник товару: Китай
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуки (1)
 • Питання (0)

UV лампа в даному обладнанні є витратним матеріалом, на який не поширюється гарантія. Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні

Перед початком експлуатації необхідно змастити всі гумові кільця та переглянути всі з'єднання, перепакувати по можливості.

SunSun CPF 500-UV-C -це абсолютно новий напірний фільтр для водойми, лідер акваріумної промисловості. Він обʼєднує всі інженерні знахідки, які фірма SunSun випробувала на інших моделях. Напірний фільтр із вбудованим ультрафіолетовим стерилізатором потужністю 18 Вт призначений для очищення води у ставку 30 000 літрів. Фільтр має три ступені очищення - механічна, біологічна та ультрафіолетова дезінфекція. Корпус фільтра виготовлений із високоякісного удароміцного та стійкого до перепадів температури пластику. Фільтр легко встановлюється, тихий у роботі та простий в обслуговуванні.

Механічна очистка – це грубі губки, кожен шар яких призначений для очищення води від сміття різних розмірів. Губки рівномірно просочуються водою і затримують великі та середні частки бруду. Біологічна очистка відбувається завдяки біокулям, які сприяють формуванню корисних бактерій для біологічної фільтрації води, поглинаючи нітрати. Ультрафіолетовий стерилізатор забезпечує ефективну боротьбу з цвітінням води, ультрафіолетове світло, що випромінюється, ефективно дезінфікує і очищає воду від різних бактерій і мікробів.

В комплекті:3 крупнопористі губки, 4 дрібнопористі, біошари та ультрафіолетовий стерилізатор. Оснащений індикатором забруднення та зручними, надійними пластмасовими засувками. У комплекті є штуцери, затискачі та гумки. Для того щоб фільтр виконував свої функції його необхідно підключити до помпи яка буде подавати воду.

Фільтр SunSun CPF 500-UV без проблем забезпечить надійну та якісну фільтрацію, яка підтримає чистоту та здоровʼя вашого ставка обʼємом до 30 тис. літрів.

 • Надефективна фільтрувальна система для ставків обʼємом до 30 тис. літрів.
 • Біологічні та механічні фільтруючі матеріали для більш ефективного очищення ставка.
 • Індикатор забруднення.
 • Тихий у роботі та простий в обслуговуванні.
 • Вбудований ультрафіолетовий стерилізатор.
 • Повний набір наповнювачів, що фільтрують.
 • Забезпечує якісну та надійну фільтрацію.
 • Чудове очищення.

Характеристики товару:

Виробник:SunSun.
Обʼєм ставка без риби:
до 30 000 л.
Обʼєм ставка з рибою:до 15 000 л.
Потужність стерилізатора:
18 Вт.
розміри:380x380x730 мм.
Довжина кабеля:5м.
Потужність насоса, що рекомендується:5500 – 15000 л/год.
Обʼєм фільтра:38 л.

Теги: фільтрація ставка, обладнання для фільтрації ставка, якісне обладнання для фільтрації ставка, фільтрація ставка різних об'ємів, фільтр для ставка, фільтр для очистки для ставка, напірний фільтр для водойм, фільтрація води у ставках, фільтр зі стерилізатором для ставка

Характеристики
Характеристики
Обсяг ставка до 30000
Тип Напорный
Країна-виробник товару Китай
Відгуки (1)
Костя
Костя
17.11.2021
Доброго времени суток, мне необходим фильтр для пруда с рыбой. У меня водоем примерно десять кубов с большими карпами Кои. Есть ли на данный фильтр фильтрующие элементы всегда? Или как обычно бывает, что необходимо их ждать по 6 месяцев. Так же интересует сменная ув лампа. Последний вопрос касается простоты очистки, как часто мне придется его промывать? Спасибо
Відповідь адміністратора
Доброго времени суток. На данный момент все фильтрующие элементы в наличии. Есть такая специфика с китайским товаром, что его необходимо долго ждать - это связано с заполнением контейнера и способом перевозки из Китая. Рекомендуем покупать фильтрующие элементы за ранее. Данный фильтр легко очищается, периодичность чистки зависит от кол-ва и размера рыб, качества корма. Очистка фильтра минимум 1 раз в 2 месяца, максимум 1 раз в сезон (6-8 месяцев)
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.