0
0

Напірний фільтр для ставка SunSun CPF-30000 UV-C

Відгуки:
(1)
 • Виробник: SunSun
 • Код товару: CPF-30000
 • Наявність: В наявності
14 540 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Обсяг ставка до: 60000
Тип : Напорный
Країна-виробник товару: Китай
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуки (1)
 • Питання (0)

UV лампа в даному обладнанні є витратним матеріалом, на який не поширюється гарантія. Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні

Перед початком експлуатації необхідно змастити всі гумові кільця та переглянути всі з'єднання, перепакувати по можливості.

SunSun CPF-30000-UV– обʼємний високоякісний ставковий фільтр для рослин та риб. Великий розмір каністри в 75 літрів дозволяє забезпечувати фільтрацію в ставках обʼємом від 15000 до 60000 літрів. Повний комплект наповнювачів, що фільтрують, гарантують надійне біомеханічне очищення воду. Вбудований ультрафіолетовий модуль очищає воду від небажаних бактерій і робить, завдяки чому ставок стає прозорим. Зручна конструкція з безліччю технологічних рішень значно спрощує обслуговування та експлуатацію пристрою.

Фільтрація у пристрої проходить 3 етапи: механічне очищення, біологічне, ультрафіолетове стерилізація. Сині крупнопористі губки очищають воду від основних забруднюючих ставок частинок, а жовті дрібнопористі затримують дрібну завись. Біологічна здійснюється за допомогою біологічних кульок. Спеціально розроблені біошари для ставкового фільтра мають високу площу для заселення колоній нітрифікуючих бактерій. Аеробні бактерії знижують рівень аміаку, нітритів, амонію та інших токсичних речовин. Конструкція великих біокуль не знижує продуктивності насоса, а їх пластини сприяють рівномірному розподілу води. Крім біошарів, аеробні мікроорганізми заселяються і в губках, що значно впливає на прозорість води.

Вбудований УФ-стерилізатор з лампою потужністю 55 Вт, запобігає утворенню зелених водоростей, цвітіння води, запобігає розмноженню небезпечних патогенних бактерій, вірусів, грибків та інших небажаних мікроорганізмів. Завдяки стерилізації забезпечується сприятливе екологічне середовище для розвитку флори та фауни у чистій воді ставка. Стерилізатор є відмінним вибором для великих обсягів ставка, особливо, коли недоступне використання хімічних препаратів, антибіотиків або інших засобів. Випромінювання стерилізатора не впливає на склад води та повністю нейтрально

Фільтр для садового ставка виготовлений з надійних матеріалів з високою удароміцністю та стійкістю до дії зовнішньої температури. Для зручного догляду фільтр оснащений функцією зворотного промивання, яка дозволяє чистити каністру, не знімаючи кришки. Також на кришку монтується ручка, за допомогою якої обертаються та очищаються кромки губок від бруду. Для контролю рівня забруднення фільтр має спеціальний індикатор. Напірний фільтр для ставка укомплектований шістьма штуцерами діаметром 32,38 та 50 мм та одним штуцером з краном діаметром під шланг 25/32/38 мм. Для захисту від потрапляння бризок води корпус виготовлений зі ступенем захисту IP44.

 • Висока якість.
 • Ефективне очищення води.
 • Велика пропускна здатність.
 • Може розташовуватися нижче за рівень води.

Характеристики:
Обʼєм ставка без риби:до 60 000 л.
Обʼєм ставка з рибою:до 30 000 л.
Потужність стерилізатора:
55 Вт.
Розміри (ДхШхВ):450х450х715 мм.
Довжина кабеля:5м.
Потужність насоса, що рекомендується:12000 л/год.
Обʼєм фільтра:75 л.
Виробник:SunSun.

Теги: фільтрація ставка, обладнання для фільтрації ставка, якісне обладнання для фільтрації ставка, фільтрація ставка різних об'ємів, фільтр для ставка, фільтр для очистки для ставка, напірний фільтр для водойм, фільтрація води у ставках, фільтр зі стерилізатором для ставка

Характеристики
Характеристики
Обсяг ставка до 60000
Тип Напорный
Країна-виробник товару Китай
Відгуки (1)
Федор
Федор
05.04.2019
Я вам не скажу о долговечности, поскольку SunSun CPF-30000 UV-C был у меня перед зимой в эксплуатации менее месяца. Но могу сказать, что, работает. Мой пруд маленький, но такой грязный, что не увидеть золотых рыбок. После установки каждый день проверял фильтр, не потратил ли я впустую деньги на устройство, которое не работает. На третий день заметил, что вижу рыбку. Каждый день вода становилась чище, и через неделю появилось дно. Теперь пруд чистый, вижу раковины улиток на дне. Что касается очистки, на это надо несколько минут, я поворачиваю ручку, отвожу грязную воду в сад, поворачиваю рукоятку 15-20 раз, жду, пока вода не станет чистой, затем направляю воду обратно в пруд.
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.