0
0

Напірний фільтр для ставка SunSun CPF-15000 UVC до 30 000 л

Відгуки:
(1)
 • Виробник: SunSun
 • Код товару: CPF-15000
 • Наявність: Немає в наявності
10 763 грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Обсяг ставка до: 30000
Тип : Напорный
Країна-виробник товару: Китай
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуки (1)
 • Питання (0)

UV лампа в даному обладнанні є витратним матеріалом, на який не поширюється гарантія. Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні

Перед початком експлуатації необхідно змастити всі гумові кільця та переглянути всі з'єднання, перепакувати по можливості.

Завдяки наповнювачам забезпечується якісна фільтрація садового ставка або іншої декоративної водойми. Робить воду чистою завдяки ефективному механічному та біологічному очищенню води в ставку обʼємом до 30000 літрів (з рибою до 15000 л).

Корпус фільтра виготовлений із високоякісного удароміцного та стійкого до перепадів температури пластику. Фільтр легко встановлюється, тихий у роботі та простий в обслуговуванні. Спеціально підібрані фільтраційні матеріали забезпечують якісну та надійну фільтрацію вашого ставка.

Губки рівномірно просочуються водою і затримують великі та середні частки бруду. Після нетривалого початкового етапу в спеціальному пористому пінному матеріалі поселяються бактерії, що очищають, які забезпечують інтенсивне біологічне очищення води в ставку від шкідливих речовин.

В комплекті: 3 крупнопористі губки, 4 дрібнопористі та біошари.

Фільтр оснащений зручними та надійними пластмасовими клямками. У комплекті є штуцери, затискачі та гумки. Завдяки сучасній будові зміст і догляд цього фільтра не придасть особливого зусилля - фільтр має вказівник засміченість та систему самоочищення.

Фільтр SunSun CPF-15000 без проблем забезпечить надійну та якісну фільтрацію, яка підтримає чистоту та здоровʼя вашого ставка.

 • Біологічні та механічні фільтруючі матеріали для більш ефективного очищення ставка.
 • Ультрафіолетова лампа забезпечує ефективну боротьбу з цвітінням води та різними патогенними мікроорганізмами у ставковій воді.
 • Індикатор забруднення.
 • Запатентована технологія очищення без розбирання фільтра, що робить чищення та обслуговування фільтра простіше.

Виробник:SunSun (Китай).
Обʼєм ставка без риби:
30000 л.
Обʼєм ставка з рибою:
15000 л.
Потужність УВ лампи:
18 Вт.
Потужність насоса, що рекомендується:
5500 – 10000 лч.
Довжина кабеля:
5м.
розміри:
380 х 380 х 730 мм.
Обʼєм фільтра:38 л.

Теги: фільтрація ставка, обладнання для фільтрації ставка, якісне обладнання для фільтрації ставка, фільтрація ставка різних об'ємів, фільтр для ставка, фільтр для очистки для ставка, напірний фільтр для водойм, фільтрація води у ставках, фільтр зі стерилізатором для ставка

Характеристики
Характеристики
Обсяг ставка до 30000
Тип Напорный
Країна-виробник товару Китай
Відгуки (1)
Олег
Олег
05.04.2019
Полезная функция быстрой очистки делает обслуживание фильтра SunSun CPF-15000 простым. Различные методы фильтрации означают, что за деньги я купил два фильтра по цене одного прибора в одном корпусе. Биофильтры для пруда имеют механические и биологические фильтровальные камеры, удаляет аммиак и нитрит. Один из негативных факторов – устройство не поставляется с насосом. У меня уже была помпа, но у кого нет, добавите дополнительную сумму в чек.
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.