0
0

Проточний фільтр для ставка SunSun CBF 350 UV до 12000 л

Відгуки:
(1)
  • Виробник: SunSun
  • Код товару: CBF-350-UV
  • Наявність: В наявності
9 957 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Обсяг ставка до: 12000
Тип : Проточный
Країна-виробник товару: Китай
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (1)
  • Питання (0)

UV лампа в даному обладнанні є витратним матеріалом, на який не поширюється гарантія. Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні

Перед початком експлуатації необхідно змастити всі гумові кільця та переглянути всі з'єднання, перепакувати по можливості.

SunSun CBF 350-UV - проточний фільтр з вбудованим ультрафіолетовим стерилізатором потужністю 18 Вт і повним набором фільтруючих наповнювачів для більш ефективної фільтрації будь-якого садового ставка. Ультрафіолетова лампа забезпечує ефективну боротьбу з цвітінням води та різними патогенними мікроорганізмами у ставковій воді. Фільтр виконує механічну та біологічну фільтрацію ставкової води, при цьому оснащений повним набором спеціально підібраних фільтруючих матеріалів для більш ефективного та якісного очищення декоративного ставка. Камера фільтра заповнена губками для грубої очистки води від великих плаваючих частинок. (2 жовті та 2 сині вкладиші)

Фільтр SunSun CBF 350-UV забезпечує надійну та якісну фільтрацію, яка підтримає чистоту та здоров'я вашого ставка об'ємом до 12 тис літрів.

Виробник:SunSun (Китай).

Потужність стерилізатора:18 Вт.

Рекомендований насос:до 10000 л/год

Макс. обсяг ставка з рибою:6000 літрів.

Макс. обсяг ставка без риби:12 000 літрів.

розміри:54х40, 2х40 см

Об'єм фільтра:60 л

Діаметр вхідного отвору: 20/25/32/38 мм.

Діаметр вихідного отвору:38/50/70 мм

Теги: фільтрація ставка, обладнання для фільтрації ставка, якісне обладнання для фільтрації ставка, фільтрація ставка різних об'ємів, фільтр для ставка, фільтр для очистки для ставка, проточний фільтр для водойм, фільтрація води у ставках, фільтр з стерилізатором для водойм

Характеристики
Характеристики
Обсяг ставка до 12000
Тип Проточный
Країна-виробник товару Китай
Відгуки (1)
Андрей
Андрей
19.07.2018
Нужна была водная очистка. Фильтр для пруда заказал в магазине Зукул. Доставили Прудовый фильтр SunSun CBF 350 UV отлично упакованным, в дороге ничего не поломалось, не повредилось. Достоинство – богатый комплект поставки. Сам фильтр ничем не примечателен. Думаю, деньги взяли за фильтрующие материалы и комплектующие. Сам чёрный тазик корпуса гривен 200 стоит в базарный день. Показатель загрязнения и индикатор температуры воды – дополнительные преимущества. Грязь убирают со дна фильтра через систему дренажа. Есть УФ-лампа. Цена один в один с Розеткой. Кто с Юга Украины, не тратьте лишнего на оплату услуг доставки Новой почты из Киева, заказывайте тут.
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.