0
0

Засіб для акваріума AQUAYER Кристал 60 мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Aquayer
  • Код товару: CR60
  • Наявність: В наявності
64 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вид засобу для води: Помутніння води, Підготовка води
Об'єм: 60 мл
Країна-виробник товару: Украина
Доступні варіанти
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

AQUAYER Кристал- Засіб усуває в акваріумі каламута будь-якого походження. Дозволяє підтримувати кристальну чистоту та прозорість води в акваріумі. Ефективний у широкому діапазоні рН та КН води. Муть в акваріумі може виникати з різних причин. Найчастіше вода каламутніє на етапі запуску акваріума, коли в акваріумі ще не оселилися мікроорганізми, які усувають дрібні завислі частки з води природним чином. Вода може помутніти навіть у зрілому акваріумі, наприклад після пересадки великої кількості рослин.

Як працює AQUAYER Кристал?

Не кожен фільтр може впоратися з дуже дрібними частинками, які утворюють білу завись в акваріумі. AQUAYER Кристал містить коагулянт, який забезпечує злипання дрібних зважених частинок з утворенням більших частинок. Великі частинки, своєю чергою, вже можуть бути відфільтровані фільтром. Нижче проілюстровано дію AQUAYER Кристал. Зверху акваріум із білою каламуттю, знизу – через 12 годин після додавання препарату.

Застосування

Додати 15 крапель (1 мл) на 40 літрів води, увечері перед вимкненням світла в акваріумі. Фільтр не вимикати. Відразу після додавання можливе збільшення візуального помутніння води, але на ранок вода в акваріумі має бути кристально чистою. У рослинних акваріумах із подачею вуглекислого газу для покращення дії AQUAYER Кристал рекомендується хоча б за 4 години перед застосуванням препарату зупинити подачу вуглекислого газу. Це необхідно підвищення рН води на час дії препарату. На ранок подачу вуглекислого газу можна відновити. Також для коагуляції необхідна карбонатна жорсткість не нижче за один градус. Можливе щоденне використання.

Обʼєм: 60 мл. розрахований на 2400 л

Термін та умови зберігання:
3 роки за температури не вище 30 °С

Відгук продавця:Безумовно препарат діючий та відмінної якості. Ми рекомендуємо користуватися препаратом при екстрених ситуаціях, після запуску акваріума, щоб усунути сильну каламутність води від грунту, при заміні води для екстреної очищення води. Намагайтеся досягти прозорості води в акваріумі, користуючись загальноприйнятими правилами догляду за акваріумом. Зокрема вчасно замінювати воду, не перенаселяти акваріум і рівномірно годувати рибок.

Теги: хімія для запуску води в акваріумі, засіб для підтримки балансу мікроелементів у воді, химия для чистоти води в акваріумі, доглядова хімія для акваріумів, хімія для акваріума, засоби догляду за водою в акваріумі, хімія по догляду за акваріумом і водою

Характеристики
Характеристики
Вид засобу для води Помутніння води, Підготовка води
Об'єм 60 мл
Країна-виробник товару Украина
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.