0
0

Засіб для акваріума AQUAYER Антитоксин Vita 60 мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Aquayer
  • Код товару: ATV60
  • Наявність: В наявності
45 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вид засобу для води: Підготовка води
Об'єм: 60 мл
Країна-виробник товару: Украина
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

AQUAYER Антитоксин Vita- кондиціонер для підготовки безпечної води для риб в акваріумі. Особлива формула Єрмолаєва дозволяє миттєво усунути хлор та небезпечні сполуки хлору, а також токсичні для акваріумних мешканців важкі метали з водопровідної води, без її відстоювання. Наявність вітаміну В1 помʼякшує стрес риб як із заміні води, і при пересадки риб на новий акваріум. Регулярне використання препарату дозволяє уникнути хвороб риб.

Останнім часом у багатьох містах для дезінфекції замість хлору все частіше використовують гіпохлорит натрію (компонент, що діє, всім відомої «Білизни»). І хлор і гіпохлорит натрію при попаданні з водопровідною водою в акваріум завдають шкоди його мешканцям. Але якщо хлор вивітрюється під час відстоювання водопровідної води, то з гіпохлоритом натрію відстоювання води не працює. Кондиціонер АнтиТоксин Vita моментально переводить у безпечні речовини не лише хлор, а й гіпохлорит натрію.

Якщо з крана тече жовта вода, то в ній підвищено вміст заліза. І це залізо не засвоюється рослинами. Воно просто осідає, у найкращому разі в ґрунті, а в гіршому — у внутрішніх тканинах риб та креветок. Кондиціонер АнтиТоксин Vita перетворює таке залізо на добрива шляхом хелатування. Хелатоване залізо засвоюється рослинами і не шкодить рибам та креветкам.

В чому різницяАнтитоксин VitaвідАнтиТоксин+К?

ЯкщоАнтиТоксин+Кбільше підходить для рослинних акваріумів, тоАнтитоксин Vitaпідходить для всіх типів акваріумів.Антитоксин Vitaвключає додаткові компоненти, які краще повʼязують важкі метали. А також включає вітамін В1, який мінімізує стрес риб при заміні води та при посадці риб у новий акваріум.

Застосування

При заміні води 1мл на 8 літрів водопровідної води. Препарат більш концентрований, ніж інші кондиціонери для води.
Обʼєм: 60 мл. (Для підготовки води на 480 літрів)


Термін та умови зберігання:
3 роки за температури не вище 30 °С

Теги: хімія для запуску води в акваріумі, засіб для підтримки балансу мікроелементів у воді, химия для чистоти води в акваріумі, доглядова хімія для акваріумів, хімія для акваріума, засоби догляду за водою в акваріумі, хімія по догляду за акваріумом і водою

Характеристики
Характеристики
Вид засобу для води Підготовка води
Об'єм 60 мл
Країна-виробник товару Украина
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.