0
0

Ліки для акваріума від планарії AQUAYER Планарію Стоп 5 таблеток

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Aquayer
  • Код товару: PS30
  • Наявність: В наявності
84 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вид засобу для води: Лікарські засоби
Об'єм: Саше/пачка
Країна-виробник товару: Украина
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

AQUAYER Планарію Стоп- Засіб для боротьби з планарією в акваріумі. Якщо планарій в акваріумі стає багато, то вони можуть зашкодити навіть дорослим креветкам. Після линяння, коли креветка беззахисна, планарії заповзають до органів дихання і креветка вмирає від ядухи. Планарія це плоский червʼяк з трикутною формою голови, на якій можна помітити два чорні вічка. Заносяться до акваріуму планарії найчастіше з водними рослинами або кормом. Планарі харчуються залишками корму та паділлю. На відміну від риб, креветки досить повільно перетирають їжу, і частина корму може залишитись у ґрунті, стаючи доступною для планарій. Тож у креветочниках ризик різкого збільшення популяції планарій досить високий.

Переваги AQUAYER Планарію Стоп, дозування та посібник із застосування.

Рекомендується уникати інтенсивної обробки акваріуму препаратом. Якщо планарії загинули протягом доби після обробки, то було допущено передозування та можливий різкий викид шкідливих для креветок продуктів розкладання мертвих планарій. Наші дослідження показали, що ідеальна обробка акваріума від планарію – це повільне зменшення популяції планарій протягом одного-двох тижнів. Основна перевагаAQUAYER Планарію Стопу тому, що у таблетках доза активного компонента фіксована. У той час як у подібних препаратах у вигляді суспензії можливе утворення грудочок, потрапляння яких в акваріум може призвести до передозування активного компонента. А дозування препаратів у вигляді порошку допустиме лише шляхом точного зважування.

1 таблетка на 20 л води в акваріумі. Для більш точного дозування та застосування в акваріумах обʼємом менше 20 літрів можна використовувати половину або чверть таблетки. AQUAYER Планарію Стоп повільно розчиняється в акваріумній воді та діє протягом 3-5 днів у міру розчинення.
Перед внесенням до акваріуму необхідно приготувати суспензію. Для цього:
1) помістіть необхідну кількість таблеток у столову ложку, змочіть таблетки невеликою кількістю води та розітріть таблетки за допомогою іншої ложки до утворення білої кашки.
2) Помістіть приготовлену кашку у склянку з водою (100-300мл) та активно перемішайте до утворення суспензії.
3) Внесіть приготовану суспензію по всьому акваріуму.
4) Через 3 дні змініть 25% води в акваріумі та внесіть AQUAYER Планарію Стоп до 1/4 дозування. Бажано повторити обробку акваріума через тиждень для знищення молодих планарій яєць, що виклюнулися.
Швидкість розчинення та дії активного компонента залежить від жорсткості води. У мʼякій воді AQUAYER Планар Стоп діє проти планар ефективніше. У воді із загальною жорсткістю вище 10 ºdH дозування слід збільшити вдвічі. Якщо в акваріумі живуть вимогливі до складу води креветки, наприклад, сімейства Caridina, і планарій в акваріумі дуже багато, рекомендується проводити обробку акваріума в кілька етапів, розділивши дозування на два-три дні. Чим мʼякша вода, і чим більше планарій, тим обережніше слід обробляти акваріум із креветками сімейства Caridina.

5 таблеток на 100 л (нове фасування); 30 таблеток на 600 л (старе фасування)

Термін та умови зберігання:
3 роки у сухому місці при температурі не вище 30 ºС

Теги: химия для акваріумних риб, хімія для лікування риб, ліки для акваріумних риб, протибактеріальні засоби для риб, засіб для лікування хвороб у акваріумних риб, хороша хімія для лікування риб, засіб для води для лікування рибних інфекцій

Характеристики
Характеристики
Вид засобу для води Лікарські засоби
Об'єм Саше/пачка
Країна-виробник товару Украина
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.