0
0

Ліки для акваріумних риб AQUAYER Гексаметріл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Aquayer
  • Код товару: HM
  • Наявність: В наявності
84 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вид засобу для води: Лікарські засоби
Об'єм: Саше/пачка
Країна-виробник товару: Украина
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

AQUAYER Гексаметріл- це ефективний та специфічний засіб проти гексамітозу та інших флагелятів (діркова хвороба, октомітоз, спіронуклеоз), який має мʼяку дію і не порушує біофільтрацію в акваріумі навіть при передозуваннях. Придатний для використання у прісноводних акваріумах. Використовуйте AQUAYER Гексаметрил, якщо риби в акваріумі мають такі ознаки порушення здоровʼя: напівпрозорі, білі та схожі на нитку екскременти; наявність дірок на голові; поганий апетит; погіршення фарбування; млявість. Найчастіше такі ознаки присутності гексаміт або інших флагелятів виявляються у цихлід, проте можуть виникати і у коропових, лабіринтових риб.

Дозування та застосування.

При використанні AQUAYER Гексаметрил не обовʼязково відсаджувати риб у окремий карантинний акваріум. AQUAYER Гексаметрил має спрямовану дію на збудників гексамітозу – флагелятів, та не порушує процеси біофільтрації в акваріумі. Більше того, в карантинному акваріумі риби можуть відчувати стрес, що ускладнює одужання.
Для забезпечення повного розчинення в акваріумі перед використанням весь порошок AQUAYER Гексаметрил необхідно попередньо повністю розчинити в 1 літрі теплої води (необхідно перемішувати протягом 10 хвилин). Можна використати кипʼячену водопровідну воду. Розчин досить стабільний і може зберігатись у темному місці при температурі не більше 30 °С протягом 3 місяців без погіршення якості. Приготовлений розчин дозується в кількості 100 мл на 70 літрів (1 столова ложка на 10 літрів) води в акваріумі щодня. Засіб має мʼяку дію, тому передозування навіть на 50% не спричиняє негативних наслідків. Курс обробки акваріума може тривати від одного до трьох тижнів. Не переривати курс обробки акваріума, якщо симптоми повністю не зникли. Однак, якщо у риб під час курсу обробки погіршився апетит, використання засобу слід припинити. Якщо обробка акваріума не дає позитивного впливу на стан риб, переконайтеся, що в акваріумі забезпечені сприятливі умови для одужання риб. Наступні фактори можуть перешкодити одужанню: перенаселення акваріума, нерегулярні заміни води, недостатня аерація, погіршення фільтрації, неповноцінне харчування риб, велика кількість шкідливих іонів в акваріумній воді.

Склад:

метронідазол (5 г), чого достатньо для одноразової обробки 700 літрів води в акваріумі.
Термін зберігання:
2 роки

Теги: химия для акваріумних риб, хімія для лікування риб, ліки для акваріумних риб, протибактеріальні засоби для риб, засіб для лікування хвороб у акваріумних риб, хороша хімія для лікування риб, засіб для води для лікування рибних інфекцій

Характеристики
Характеристики
Вид засобу для води Лікарські засоби
Об'єм Саше/пачка
Країна-виробник товару Украина
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.