0
0

Краплі Bayer Advocate (Адвокат) від заражень ендо та екто паразитами для собак до 4 кг (3 піпетки)

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Bayer
 • Код товару: BAY03740
 • Наявність: В наявності
1 445 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вага тварини: до 5 кг
Країна-виробник товару: Германия
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуки (0)
 • Питання (0)

Bayer ADVOCATE – комплексний засіб від паразитів для собак

Золотий стандарт контролю паразитів у собак

Склад:10% імідаклоприду та 2,5% моксидектину.

Показання до застосування:

 • Собакам для лікування та профілактики змішаних паразитарних інвазій:
 • для лікування та попередження зараження бліхами (Ctenocephalides felis);
 • для лікування отодектозу (Otodectes cynotis);
 • для лікування саркоптозу (Sarcoptes scabiei var. canis);
 • для лікування демодекозу (Demodex canis);
 • для лікування хейлетіозу (Cheyletiella yasguri);
 • для попередження дирофіляріозу (ефективний проти личинок L3 та L4 Dirofilaria immitis);
 • для лікування та попередження гастроінтестинальних нематодозів (личинки (L4), незрілі та зрілі Toxocara canis, Ancylostoma caninum та Uncinaria stenocephala, імаго Toxascaris leonina та Trichuris vulpis);
 • для лікування та профілактики ангіостронгільозу (Angiostrongylus vasorum - личинка L4, зрілі);
 • для лікування кренозомозу (Сrenosoma vulpis)

Препарат можна використовувати при лікуванні алергічного блошиного дерматиту.

Дозування та спосіб застосування:Мінімальні терапевтичні дози 10 мг/кг ваги імідаклоприду та 2,5 мг/кг ваги моксидектину, що еквівалентно 0,1 мл Адвокату на 1 кг живої ваги для собак.

Лікування та попередження зараження бліхами
Одноразова обробка препаратом запобігає зараженню бліхами протягом 4-х тижнів. При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат необхідно застосовувати щомісяця.

Лікування отодектозу
Необхідна одноразова обробка препаратом. Зі зовнішнього вуха видалити неприкріплені скоринки. Не наносити безпосередньо у вушний канал. Деякі тварини потребують додаткового лікування, тому проконсультуйтеся з лікарем через 30 днів після обробки.

Лікування саркоптозу(коростки, викликаної Sarcoptes scabiei var. canis)
Лікування проводять двічі з інтервалом 4 тижні.

Лікування демодекозу(викликаного Demodex canis)
Адвокат ® для собакпроти Demodex canis застосовують кожні 4 тижні (наносять на шкіру) протягом 2-4 місяців. У тяжких випадках препарат застосовують з інтервалом 1 раз на тиждень. У всіх випадках лікування продовжують доти, доки результати 2-х послідовних щомісячних лабораторних досліджень будуть негативними (зішкріб зі шкіри). У випадках, коли після лікування препаратомАдвокат ® для собакпротягом 2-х місяців у тварини не спостерігається поліпшень, застосування препарату скасовують і призначають за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини альтернативне лікування.

Оскільки демодекоз у собак часто ускладнюється піодермією, дерматомікоз необхідно проводити комплексне лікування, спрямоване на нормалізацію функції шкіри, гормонального статусу, поліпшення росту вовни, посилення імунних реакцій.

Попередження дирофіляріозу
Собаки, які проживають у зонах неблагополучних за дирофіляріозом, а також ті, що подорожують до таких зон, можуть бути інвазовані зрілими дирофіляріями.

Для запобігання дирофіляріозу препарат необхідно застосовувати щомісяця протягом усього періоду активності комарів. Препарат необхідно застосовувати протягом року або за наступною схемою: розпочати застосування як мінімум за 1 місяць до початку активності комарів і закінчити через 1-2 місяці після закінчення періоду їх активності.

Лікування ангіостронгільоза(Angiostrongylus vasorum)
Одноразова обробка. За рекомендацією лікаря ветеринарної медицини можливе повторне опрацювання через 30 діб. Регулярна щотижнева обробка протягом 4-х тижнів попередить ангіостронгільоз.

Лікування кренозомозу(Crenosoma vulpis)
Одноразова обробка.

Лікування та попередження нематодозів
Щомісячна обробка проти дирофіляріозу (як превентивна програма) автоматично знижує можливість реінвазії нематодами, цестодами, анкілостомами.

Або препарат застосовують як сезонну обробку проти бліх і гастроінтестинальних нематод.

Порядок застосування:Лише для зовнішнього використання. Видаліть одну піпетку з упаковки. Тримайте піпетку у вертикальному положенні, зніміть ковпачок. Переверніть ковпачок і одягніть на піпетку - таким чином видаливши захисну фольгу з піпеткового отвору.

Для собак до 25 кг.Тварину обробляють у стоячому положенні. Розділіть шерсть між лопатками так, щоб було видно шкіру. Препарат наносять на неушкоджену шкіру. Розмістіть вузький кінець піпетки на шкіру, міцно стисніть піпетку кілька разів, щоб весь вміст піпетки нанести безпосередньо на шкіру.

Для собак вагою понад 25 кг.Для зручності обробки собака має стояти. Вміст піпетки необхідно нанести в 3-4 крапки вздовж хребта: починаючи між лопатками та закінчуючи біля кореня хвоста. При кожному нанесенні необхідно розсувати вовняний покрив так, щоб було видно шкіру. Препарат наносити на неушкоджену шкіру. Розмістіть вузький кінець піпетки на шкіру і обережно стисніть піпетку так, щоб порційно видавлювати вміст піпетки на шкіру. Не вичавлюйте велику кількість препарату в одне місце, оскільки розчин може стікати з місця нанесення вниз.

Препарат дозволений до застосування вагітним та лактуючим самкам.

Водостабільність:Не допускати попадання тварини у відкриті водойми протягом 4-х днів після лікування. Купання не знижує ефективність препарату, проте часте використання імерсійних сумішей (у тому числі шампунів) може знизити ефективність Адвокату.

Протипоказання:Не використовувати цуценятам до 7-ти тижневого віку. Лікування тварин вагою менше 1 кг, хворих та ослаблених має відбуватися під наглядом ветеринарного лікаря.

Застереження:Після обробки тварини вимити руки. У період лікування препаратом не застосовувати інші макроциклічні лактони.


Теги: засіб від паразитів для собак, засіб від екзопаразітів для собак, препарат від бліх та кліщів у собак, протипаразитарний засіб від вовняних паразитів для собак, препарат для собак від бліх, засіб від зовнішніх паразитів для собак, препарат від бліх кліщів та волосоїдів для собак, антиблошинний засіб для собак

Характеристики
Характеристики
Вага тварини до 5 кг
Країна-виробник товару Германия
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.