0
0

Ліки для акваріумних риб Aquayer Іхтіофтиріцид 60 мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Aquayer
  • Код товару: IH60
  • Наявність: В наявності
49 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вид засобу для води: Лікарські засоби
Об'єм: 60 мл
Країна-виробник товару: Украина
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

AQUAYER Іхтіофтиріцид- ефективний засіб проти багатьох форм Ichthyophthirius (іхтіофтиріоз, їхтик, манка) в акваріумах з прісною та морською водою.

Не містить отруйного для риб формалін(формальдегід). До складу входять безпечний та ефективний альдегід – замінник формальдегіду, малахітовий зелений.

Які переваги препарату AQUAYER Іхтіофтиріцид?

Більшість вітчизняних та імпортних препаратів проти іхтіофтиріозу містять формальдегід (формалін) як один із компонентів-антисептиків. Він допомагає позбавитися зовнішніх паразитів, але в той же час є вкрай токсичним для акваріумних риб. Найчастіше така обробка акваріума призводить до загибелі риб, особливо при підвищених дозах. Але, незважаючи на це, багато виробників не відмовляються використовувати формальдегіду (формалін) через його низьку ціну.

AQUAYER Іхтіофтиріцидне містить формальдегіду. Натомість у наших препаратах використовується більш ефективний антисептик, безпечний для риб альдегід – замінник формальдегіду. Тому використовуючиAQUAYER Іхтіофтиріцид, Ви зменшуєте ймовірність отруєння риб до мінімуму навіть при підвищених дозах.

Застосування

Перед застосуванням препарату відключіть УФ стерилізацію та видаліть з фільтра адсорбенти (наприклад, активоване вугілля).

Першого дня перед використанням препарату підмініть 50% води, а потім внесіть Іхтіофтирицид у дозуванні 1мл на кожні 20 літрів води. Якщо симптоми не зникнуть, через 24 години повторити половину зазначеного дозування та ще через 24 години – чверть зазначеного дозування. В особливо тяжких випадках повторити зазначене дозування на другий та третій день. Обовʼязкове використання цілодобової аерації. Для підвищення ефективності першого дня обробки рекомендується вимкнути освітлення.

У тяжких випадках рекомендується проводити спільну обробку з препаратомПарацид AQUAYERу половинному дозуванні, від рекомендованого для його окремого застосування.

Після закінчення курсу обробки акваріума, на четвертий день обовʼязково провести дві підміни води, 50% води на четвертий день і 50% на шостий від початку обробки або використовувати активоване вугілля як адсорбент.

З метою збереження мікрофлори акваріума та економії препарату можна проводити обробку у спеціально підготовленому карантинному акваріумі.

Обʼєм флакона: 60 мл на 1200л води.

Термін та умови зберігання:
2 роки за температури не вище 30 °С

Запобіжні заходи:
Берегти від дітей. Не приймати внутрішньо. При попаданні на слизову оболонку ока промити великою кількістю води.

Не є ветпрепаратом

Теги: химия для акваріумних риб, хімія для лікування риб, ліки для акваріумних риб, протибактеріальні засоби для риб, засіб для лікування хвороб у акваріумних риб, хороша хімія для лікування риб, засіб для води для лікування рибних інфекцій

Характеристики
Характеристики
Вид засобу для води Лікарські засоби
Об'єм 60 мл
Країна-виробник товару Украина
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.