0
0

Ліки для акваріумних риб Aquayer АкваМед 60 мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Aquayer
  • Код товару: AM60
  • Наявність: В наявності
49 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вид засобу для води: Лікарські засоби
Об'єм: 60 мл
Країна-виробник товару: Украина
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

AQUAYER Аквамед- Концентрований препарат широкого спектра дії. Ефективний проти ектопаразитів, включаючи іхтіофтиріоз (їхтик, манка), а також проти інших зовнішніх збудників – грибків, бактерій, вірусів (наприклад, плавникова гниль).

Удосконалений аналог класичногоФМЦ, що не містить отруйний для риб формалін(формальдегід) До складу входять безпечний та ефективний альдегід – замінник формальдегіду, а також метиленовий синій та малахітовий зелений.

Які переваги препарату AQUAYER Аквамед?

Більшість вітчизняних та імпортних препаратів для боротьби зі шкідниками акваріумних риб містять формальдегід (формалін) як один із компонентів-антисептиків. Він допомагає позбавитися зовнішніх паразитів, але в той же час є вкрай токсичним для акваріумних риб. Найчастіше така обробка акваріума призводить до загибелі риб, особливо при підвищених дозах. Але, незважаючи на це, багато виробників не відмовляються використовувати формальдегід (формалін) через його низьку ціну.

AQUAYER Аквамедне містить формальдегіду. Натомість у наших препаратах використовується більш ефективний антисептик, безпечний для риб альдегід – замінник формальдегіду. Тому використовуючиAQUAYER Аквамед, Ви зменшуєте ймовірність отруєння риб до мінімуму навіть при підвищених дозах.

Застосування

Першого дня, перед використанням препарату, підмініть 50% води, а потім внесітьAQUAYER Аквамеду дозуванні 1мл на кожні 20 літрів води. Якщо симптоми не зникнуть, через 24 години повторити половину зазначеного дозування та ще через 24 години – чверть зазначеного дозування. В особливо тяжких випадках повторити зазначене дозування на другий та третій день. Обовʼязкове використання цілодобової аерації. Для підвищення ефективності першого дня лікування рекомендується вимкнути освітлення.

Після закінчення курсу обробки обовʼязково провести дві підміни води, 50% води на четвертий день і 50% на шостий від початку обробки або використовувати активоване вугілля в якості адсорбенту.

З метою збереження мікрофлори акваріума та економії препарату можна проводити вищеописану процедуру у спеціально підготовленому карантинному акваріумі.

Обʼєм флакона: 60мл на 1200л

Термін та умови зберігання:
2 роки за температури не вище 30 °С

Запобіжні заходи:
Берегти від дітей. Не приймати внутрішньо. При попаданні на слизову оболонку ока промити великою кількістю води.

Не є ветпрепаратом

Теги: химия для акваріумних риб, хімія для лікування риб, ліки для акваріумних риб, протибактеріальні засоби для риб, засіб для лікування хвороб у акваріумних риб, хороша хімія для лікування риб, засіб для води для лікування рибних інфекцій

Характеристики
Характеристики
Вид засобу для води Лікарські засоби
Об'єм 60 мл
Країна-виробник товару Украина
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.