0
0

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО+ 60 мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Aquayer
  • Код товару: MI60
  • Наявність: В наявності
45 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вид засобу для води: Добрива для рослин
Об'єм: 60 мл
Країна-виробник товару: Украина
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО+- щоденне добриво для акваріумних рослин з краплинним дозатором для наноакваріумів та акваріумів невеликого обсягу. Містить залізо та всі необхідні мікроелементи для насиченого фарбування рослин. Компонент системи добрив для акваріумних рослин Єрмолаєва (див. нижче інфографіку).

Ключовий у формулі AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО+є суміш хелатів, оптимізована Сергієм Єрмолаєвим. Для приготування оптимальної суміші хелатів для акваріумних рослин необхідна збалансована кількість різних лігандів, що хелатують. Хелатирующих лігандів не повинно бути мало, тому що в цьому випадку залізо і деякі мікроелементи осядуть до того, як досягнуть рослини. Хелатирующих лігандів має бути багато, оскільки у разі вони можуть погіршити доступність поживних елементів для рослин. В Удо Єрмолаєва МІКРО+використовується суміш таких хелатирующих лігандів як глюконат та ДТПА. Глюконат заліза досить стабільний у великому інтервалі рН і в той же час не накопичується в акваріумній воді, оскільки швидко споживається рослинами та бактеріями. У той же час функція хелатів ДТПА із залізом та деяких мікроелементів полягає у підтримці постійної концентрації заліза та мікроелементів у воді на мінімальному рівні, щоб вони були у будь-який момент доступні рослинам.

Застосування

Добриво рекомендується вносити щодня або через день перед включенням світла в акваріумі. 1 мл на 70 літрів акваріумної води при щоденному внесенні або 2 мл при внесенні через день. Для акваріумів з додатковою подачею СО2 дозування слід збільшити, тому що в таких акваріумах рослини споживають значно більше поживних елементів. Також слід враховувати, що кожен акваріум постійно змінюється. Тому система Єрмолаєва включає оптимізацію доз добрив з часом (молодий акваріум - до 1 місяця, зрілий акваріум - 1-18 місяців і старий акваріум - більше 18 місяців).

Склад добрива

6.930 г/л
1.200 г/л
0.800 г/л
0.400 г/л
0.072 г/л
0.030 г/л
0.045 г/л
0.015 г/л
0.007 г/л
глюконат,ДТПА, сульфат, хлорид та ін.


Термін та умови зберігання:

3 роки за температури не вище 30 °С

Теги: добриво для акваріумних рослин, добриво для акваріумних водоростей, химия по догляду за акваріумними рослинами, корисні речовини для аквріумних водоростей, вітаміни для рослин в акваріумі

Характеристики
Характеристики
Вид засобу для води Добрива для рослин
Об'єм 60 мл
Країна-виробник товару Украина
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.