0
0

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Комплекс №2 250 мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Aquayer
  • Код товару: LC2250
  • Наявність: Немає в наявності
104 грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Хімія: Удобрения для растений
Країна-виробник товару: Украина
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

AQUAYER Комплекс №2- Добриво для акваріумних рослин, яке разом із Живим ґрунтом забезпечує рослини всіма необхідними поживними елементами.

Особливості складу удобрення.

Комплекс №2 містить макро- і мікроелементи, а саме: азот, фосфор, калій, магній, залізо, бір, марганець, мідь, цинк, молібден та ін. рослини потребують їх наявності саме у воді. Тому для таких рослин як мохи, папороті або інші рослини, які можуть приростати до каменів або корчів, поживні речовини з комплексу №2 є єдиним джерелом харчування. Також слід зазначити, що частково азот, повністю фосфор та залізо в Комплексі №2 знаходяться у таких формах, які неможливо детектувати за допомогою краплинних тестів на нітрат, фосфат чи залізо. Така формула Комплексу №2 має велику перевагу над традиційними добривами. По-перше, це легкість використання – акваріумісту потрібно вносити лише одне добриво. По-друге, фосфор такий формі більш доступний для рослин, які потребують його присутності у воді. Наприклад, фосфор у вигляді фосфатів дуже швидко поглинається живим грунтом, тому його потрібно вносити у великій кількості, щоб забезпечити фосфором мохи, папороті або інші рослини, які не вкорінені в живий грунт.

Дозування:

Вносити в акваріум щодня по 3 - 4 мл на кожні 70 літрів води з умовою подачі вуглекислого газу (СО2). Починати внесення комплексу №2 слід на 5 тижні після запуску акваріума. Після одного року внесення Комплексу №2 його необхідно замінити на Комплекс №3.

Обʼєм: 250 мл.

Термін та умови зберігання:

3 роки при температурі не вище 30проЗ

Характеристики
Характеристики
Хімія Удобрения для растений
Країна-виробник товару Украина
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.