0
0

Спрей від бліх та кліщів для котів та собак Bayer Bolfo (Больфо) 250 мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Bayer
  • Код товару: BAY03314
  • Наявність: Немає в наявності
240 грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Країна-виробник товару: Германия
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Для захисту кішок та собак від нападу іксодових кліщів!

Діюча речовина пропоксур дуже добре захищає від бліх, вошей та власоїдів.

Склад:Діючою речовиною препарату є пропоксур (2-ізопропоксифеніл-N-метилкарбамат). Больфо аерозоль є рідиною зі слабким специфічним запахом, в 100 мл якої міститься 0,25 г пропоксура.

Фармакологічні властивості:Больфо аерозоль є ефективним інсекто-акарицидним засобом, активним щодо вошей, бліх, власоїдів та іксодових кліщів, що паразитують на собаках та кішках.

Препарат відноситься до помірно токсичних для теплокровних тварин сполук, у рекомендованих дозах не чинить шкірно резорбтивної та сенсибілізуючої дії.

При попаданні на слизові оболонки викликає слабке подразнення.
Показання:Аерозоль Больфо призначений для знищення ектопаразитів (воші, блохи, власоїди) та іксодових кліщів, що паразитують на собаках і кішках, а також для захисту тварин від їх нападу.

Дози та спосіб застосування:Обробку тварин проводять на відкритому повітрі або в приміщеннях, що добре провітрюються. Для запобігання злизуванню препарату тваринам стуляють щелепи петлею з тасьми.

Перед використанням флакон струшують і, натискаючи на розпилювальну головку, спрямовують струмінь аерозолю з відстані 30 – 40 см на тулуб тваринного проти зростання волосся протягом кількох секунд, злегка зволожуючи шерсть.

Прикривши очі тварини, обробляють вушні раковини та груди, кінчиками пальців препарат наносять навколо очей та носа, потім обробляють шию, тулуб, кінцівки, живіт та хвіст.

Через 20 хвилин після обробки звільняють щелепи тварини від петлі. З метою запобігання повторній інвазії блохами підстилки, попони, килимові доріжки та інші предмети в приміщеннях, де утримують тварин, обробляють аерозолем Больфо з розрахунку 2 мл препарату (чотири натискання на розпилювальну головку) на 1 м2 оброблюваної поверхні і через 1 – 2 .

Повторні обробки проводять за показаннями, але не частіше 1-2 рази на тиждень.
Побічні дії:При правильному застосуванні препарату немає. У разі появи ознак отруєння (підвищена салівація, пронос, мʼязова слабкість) застосування препарату слід припинити та надати тварині ветеринарну допомогу.

Протипоказання:Не можна обробляти аерозолем Больфо хворих, які одужують, вагітних і годуючих самок, а також цуценят і кошенят молодше 6-тижневого віку.


Теги: засіб від паразитів для собак, засіб від екзопаразітів для собак, препарат від бліх та кліщів у собак, протипаразитарний засіб від вовняних паразитів для собак, препарат для собак від бліх, засіб від зовнішніх паразитів для собак, препарат від бліх кліщів та волосоїдів для собак, антиблошинний засіб для собак

Характеристики
Характеристики
Країна-виробник товару Германия
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.